Trwają płockie aukcje internetowe 24. finału WOŚP

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Co prawda 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, jednak zebrane podczas tegorocznego finału kwoty cały czas mogą się zwiększyć, dzięki prowadzonym na Allegro aukcjom internetowym.

O niektórych aukcjach już Was wcześniej informowaliśmy – przeczytacie o nich, klikając poniżej.

Co znajdziemy na płockich aukacjach 24. Finału WOŚP?

Podczas wielkiego finału w Płocku zebrano już ponad 200 tys. zł. To swoisty rekord, bo chociaż raz pobiliśmy już próg 200 tys. zł, to wówczas na aukcję przeznaczono złote serduszka, które kupiła jedna z płockich, dużych firm. Od kilkunastu lat plasowaliśmy się jednak poniżej tej kwoty. A nie jest ona ostateczna, ponieważ na profilu Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku na Allegro cały czas trwa jeszcze 59 aukcji.

A jak zakończyły się dotychczasowe licytacje? Na przykład 315 zł uzyskano ze sprzedaży oprawionego w ramkę plakatu, z autografami trenerów oraz strzelców bramek gospodarzy, z meczu 19. kolejki piłkarskiej I ligi pomiędzy Arką Gdynia i Wisłą Płock (4:2), a za kolejne 250 zł sprzedano wycieczkę samochodem Wartburg 353 Taxi. Nie udało się natomiast sprzedać podwójnego zaproszenia na mecze EHF Euro 2016 w Krakowie wycenianego na 1000 zł.

Do zakończenia poszczególnych aukcji zostało od 5 do 13 dni. Obecnie najwyżej wyceniana jest “Profesjonalna sesja zdjęciowa od Arka Gmurczyka”, a za nią znajdują się kolejno “Alabastrowa figurka “Zakochani na klifie”, która powstała w 1982 roku i sygnowana jst przez Giuseppe Armaniego, “Niepowtarzalny obraz Klaudiusza Kotarskiego”“Unikalna papeteria od Billa Clintona”, przekazana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika, otrzymane od piłkarskiej Wisły Płock koszulka i piłka z autografami zawodników oraz wiele innych przedmiotów wycenianych na mniejsze kwoty.

W tym roku pieniądze zebrane podczas 24. finału WOŚP zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji