REKLAMA

Trwają płockie aukcje internetowe 24. finału WOŚP

REKLAMA

Co prawda 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, jednak zebrane podczas tegorocznego finału kwoty cały czas mogą się zwiększyć, dzięki prowadzonym na Allegro aukcjom internetowym.

O niektórych aukcjach już Was wcześniej informowaliśmy – przeczytacie o nich, klikając poniżej.

[button link=”http://petronews.pl/co-znajdziemy-na-plockich-aukacjach-24-finalu-wosp/” target=”new” color=”default”]Co znajdziemy na płockich aukacjach 24. Finału WOŚP?[/button]

Podczas wielkiego finału w Płocku zebrano już ponad 200 tys. zł. To swoisty rekord, bo chociaż raz pobiliśmy już próg 200 tys. zł, to wówczas na aukcję przeznaczono złote serduszka, które kupiła jedna z płockich, dużych firm. Od kilkunastu lat plasowaliśmy się jednak poniżej tej kwoty. A nie jest ona ostateczna, ponieważ na profilu Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku na Allegro cały czas trwa jeszcze 59 aukcji.A jak zakończyły się dotychczasowe licytacje? Na przykład 315 zł uzyskano ze sprzedaży oprawionego w ramkę plakatu, z autografami trenerów oraz strzelców bramek gospodarzy, z meczu 19. kolejki piłkarskiej I ligi pomiędzy Arką Gdynia i Wisłą Płock (4:2), a za kolejne 250 zł sprzedano wycieczkę samochodem Wartburg 353 Taxi. Nie udało się natomiast sprzedać podwójnego zaproszenia na mecze EHF Euro 2016 w Krakowie wycenianego na 1000 zł.

Do zakończenia poszczególnych aukcji zostało od 5 do 13 dni. Obecnie najwyżej wyceniana jest „Profesjonalna sesja zdjęciowa od Arka Gmurczyka”, a za nią znajdują się kolejno „Alabastrowa figurka „Zakochani na klifie”, która powstała w 1982 roku i sygnowana jst przez Giuseppe Armaniego, „Niepowtarzalny obraz Klaudiusza Kotarskiego”„Unikalna papeteria od Billa Clintona”, przekazana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego – Adama Struzika, otrzymane od piłkarskiej Wisły Płock koszulka i piłka z autografami zawodników oraz wiele innych przedmiotów wycenianych na mniejsze kwoty.

W tym roku pieniądze zebrane podczas 24. finału WOŚP zostaną przekazane na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU