To trener Vive Kielce zaatakował! [WIDEO]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak podała SPR Wisła na profilu FB, podczas meczu o Mistrzostwo Polski z Orlen Wisłą Płock miało miejsce skandaliczne zachowanie trenera Vive Targów Kielce Tałanta Dujszebajewa. Na filmie, realizowanym przez Wisła TV wyraźnie widać, jak atakuje on trenera Nafciarzy, Manolo Cadenasa.

Już w marcu br. Europejska Federacja Piłki Ręcznej nałożyła karę na trenera Vive Targów Kielce w wysokości 5 tys. euro za zachowanie podczas konferencji prasowej. EHF nie potwierdziła głównych zarzutów stawianych mu przez Rhein-Neckar Loewen.
Kara została podzielona na pół. 2,5 tys. euro Dujszebajew musi zapłacić już teraz. Druga połowa została zawieszona na “okres próbny” do 30 czerwca 2015 roku.

– Wówczas sąd EHF nie potwierdził najcięższych zarzutów stawianych Dujszebajewowi przez działaczy niemieckiego klubu, którzy twierdzili, że szkoleniowiec kielczan miał uderzyć ich trenera – jak napisała agencja dpa – poniżej pasa. Według federacji, zarówno materiał wideo, jak i sprawozdania delegatów nie potwierdzają, że doszło do “kontaktu fizycznego” – czytamy na profilu SPR Wisły Płock.

Jednak podczas 4. meczu finałowego o Mistrzostwo Polski w Orlen Arenie sytuacja powtórzyła się i tym razem kamerom Wisła TV udało się uchwycić moment, w którym kielecki trener zachował się wyjątkowo niesportowo. Zobaczcie sami!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji