VI Płockie Targi Ślubne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Teraz już tylko brać ślub. W trakcie VI Płockich Targów Ślubnych narzeczeni mogli zarezerwować zespół, sale weselną, uzgodnić dekoracje czy wybrać suknię ślubną. I to wszystko w jednym miejscu.

Galeria Wisła zamieniła się na jeden dzień w raj dla planujących ślub. Były oryginalne samochody, cudowne suknie, pełno kwiatów  i pięknych zdjęć.

Klientom czas uprzyjemniały konkursy i występy zespołów: The Night Boy, Aplauz, The Night Boy, Nasze Randez-Vous, Prestige, Spectrum oraz na zakończenie – zespół Quest. Swój pokaz tańca dał również zespół Mark Dance.

W loży eksperckiej na tematy mody ślubnej wypowiadała się Joanna Mochocka z Centrum Kreowania Wizerunku i Rozwoju Osobistego, sam pokaz mody ślubnej przedstawiła firma Ewtex, Atelier Sukien Ślubnych i Pierre Cardin, Morie Stylee, Bytom i Sunset oraz Amerykańskie Wesele.

Dojazd na ślub narzeczeni mogli wybrać z wielu, naprawdę ciekawych propozycji. Nam spodobał się biały kabriolet, stylistyką nawiązujący do samochodów z początku minionego wieku. Miłośników aut pewnie bardziej zachwyciła stylowa Corvetta oraz Mustang. Niewątpliwie wyjątkowy był biały Excalibur – potężna, wyjątkowa limuzyna.

Na przyjęcie weselne zapraszały restauracje, sale bankietowe i motele, w tym m.in. Eden, Halka czy Ośrodek w Cierszewie, znany z hodowli koni. Odpoczynek przed ślubem oferowała City Spa, która w pakiecie posiada m.in. masaże lecznicze i relaksacyjne. Wieczorem w MK Bowling odbył się natomiast pokaz bielizny ślubnej. W ciągu całego dnia narzeczeni mogli wziąć udział w wielu konkursach, m.in. “Wygraj wesele”.

Nie sposób wymienić wszystkich firm uczestniczących w tegorocznej imprezie, były to bowiem największe – jak dotychczas – targi ślubne w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji