Targi pracy tym razem międzynarodowe

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Na początku października, w Centrum Widowiskowo-Sportowym Orlen Arena w Płocku, odbędzie się dwudziesta edycja targów pracy. Już teraz organizatorzy tego wydarzenia zapraszają wszystkich zainteresowanych pracodawców i przedsiębiorców do wzięcia udziału w targach.

– Ideą przewodnią tegorocznej, XX edycji Targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm, tworzących miejsca pracy oraz udzielenie im kompleksowego wsparcia w rekrutacji pracowników – powiedział dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, jednego z organizatorów imprezy. – Jesteśmy przekonani, że Targi to wyjątkowa okazja do pozyskania najlepszych kandydatów do pracy spośród osób odwiedzających to wydarzenie – dodał.

W tym roku Targi zostaną wzbogacone o udział firm międzynarodowych oraz instytucji, zajmujących się aktywizacją zawodową i integracją społeczną osób znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy.

– Będzie to pierwsza w naszym mieście tak duża impreza, odpowiadająca na potrzeby osób bezrobotnych, niepełnosprawnych, jak również rozważających zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej – zachęca Anna Drzewiecka, p.o. dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku. – Chcemy umożliwić osobom poszukującym pracy bezpośrednie spotkanie z pracodawcami oraz dostęp do udziału w działaniach, które zwiększą ich szansę na znalezienie zatrudnienia – wyjaśnia Anna Drzewiecka.

Organizatorzy wydarzenia zapewniają wszystkim chętnym między innymi stoiska wystawiennicze, promocję targów na terenie miasta i okolic, w lokalnych mediach, Internecie, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych.

Udział w targach jest bezpłatny, a zgłoszenia wystawców przyjmowane będą do piątku, 11 września 2015 roku.

Organizatorami tegorocznych targów pracy są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi “Razem Lepiej” w Nowym Miszewie, Politechnika Warszawska Filia w Płocku oraz Centrum Widowiskowo-Sportowe Orlen Arena Płock.

Międzynarodowe Targi Pracy i Integracji Płock 2015 odbędą się w piątek, 2 października, w Orlen Arenie, w godzinach 9-14.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin targów znajdziecie TUTAJ.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji