REKLAMA

Talenty łowione w Wiśle

REKLAMA
Uczestnicy konkursu „Wisła łowi talenty”, zorganizowanego przez Galerię Wisła, tańczyli, śpiewali, opowiadali dowcipy i grali na różnych instrumentach. Pojawił się mistrz żonglowania jo-jo, egzotyczna tancerka brzucha, a nawet Michael Jackson. Byli soliści i zespoły. Zatańczył kilkuletni b-boy, zaśpiewała urocza pani Jadzia, która przeżyła na wiślanej scenie drugą młodość. Było wzruszająco, zabawnie i zaskakująco.

– Październik i listopad to czas intensywnego połowu. Łowimy talenty. Zarzuciliśmy nasze sieci w całym regionie, żeby z rzeki ludzi wyłowić tych najbardziej utalentowanych. Sieci wyciągają nasi jurorzy – Norbi i Artur Cieciórski – informuje Artur Koziński, przedstawiciel Galerii Wisła. – W sobotę i niedzielę na castingach w Galeriii Wisła pojawiło się blisko 90 osób. Dostaliśmy też ponad 40 zgłoszeń internetowych. Bardzo się cieszymy z tak dużego zainteresowania akcją – dodaje.

Na castingu dominował taniec i śpiew. – Adele nie powinna czuć się zbyt pewnie na listach przebojów. Mamy kilka świetnych wokalistek i wokalistów. Norbi miał ciarki i mówił, że gdyby potrafił tak śpiewać, byłby milionerem. Artur Cieciórski szczególną uwagę zwracał na tancerzy. Sam kiedyś wygrał program „You can dance” i doskonale wie, jak to może pomóc w karierze. Dlatego profesjonalnie i rzetelnie oceniał występujących na naszej scenie. Dawał wskazówki, radził nad czym powinni popracować i mobilizował tych, których zjadła trema. Byli też tacy, którzy absolutnie zachwycili go swoim talentem – mówi Artur Koziński.

Trema była, bo występy uczestników konkursu „Wisła łowi talenty” obserwowało i oceniało nie tylko profesjonalne jury, ale także publiczność. W Galerii Wisła pojawił się tłum widzów, którzy zapewniali gorący doping i gromkie brawa.

Spośród wszystkich osób, które zgłosiły się na casting, jurorzy wybrali 75 do kolejnego etapu – eliminacji. Eliminacje odbywać się będą przez 5 kolejnych sobót, począwszy od 20 października. W każdej grupie do rywalizacji stanie 15 uczestników. Jurorzy wybiorą dwoje najlepszych. Swojego ulubieńca wskaże też publiczność. 15 największych osobowości, 15 najbardziej utalentowanych mieszkańców naszego regionu zmierzy się 24 listopada w Wielkim Finale.Emocje są ogromne, bo na zwycięzcę czeka 10 tysięcy złotych. 5 tysięcy złotych dostanie trener lub klub, pod opieką którego zwycięzca rozwinął swój talent. Nagrodę przyzna też publiczność – 3 tysiące złotych trafią do uczestnika z największą ilością głosów smsowych.

Na stronie www.galeria-wisla.pl/talent, oraz na facebooku Galerii Wisła znajdują się zdjęcia i filmy z castingu. Będą tam również zamieszczane materiały z kolejnych eliminacji. Każdy może na bieżąco śledzić zmagania uczestników wiślanego konkursu i głosować na swojego faworyta. W najbliższą sobotę Galeria Wisła zaprasza do kibicowania uczestnikom pierwszych eliminacji. Wisła będzie łowić talenty od godz. 14 do 19.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU