REKLAMA

Taekwondo Olimpijskie dla dzieci i młodzieży. Ruszają bezpłatne treningi!

REKLAMA

Interesują cię sporty walki? Chcesz zgłębić technikę taekwondo? A może twoje dziecko chciałoby się nauczyć podstaw tej dyscypliny? Właśnie ruszają bezpłatne treningi taekwondo olimpijskiego, prowadzone przez licencjonowanego instruktora. 

Zbliża się jesień, a więc dobry moment, aby pomyśleć nad rekreacyjną formą spędzania wolnego czasu. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci, które najczęściej po powrocie ze szkoły od razu uruchamiają komputer. To właśnie z myślą o nich powstała alternatywa, która pozwala oderwać je od szklanego ekranu.

Plakat TKDTreningi taekwondo olimpijskiego prowadzone będą w dwóch grupach: dzieci oraz młodzież i dorośli. Zajęcia dla dzieci mają przybrać formę rekreacji ruchowej. Najmłodsi będą mieli możliwość zgłębienia podstaw tej sztuki walki, rozwijania sprawności fizycznej, rozładowania energii, a przede wszystkim – nauczenia się w tym sporcie szacunku do innych. Główny nacisk będzie nałożony na dobrą i bezpieczną zabawę, która zagwarantuje dzieciom aktywnie spędzony czas wolny.

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci urodzone w latach 2003-2009. Treningi będą odbywać się we wtorki i czwartki od godziny 19 do 20.Zajęcia dla młodzieży oraz dorosłych będą przebiegały nieco inaczej – pozwolą dokładniej zgłębić tajniki tego sportu i poznać jego technikę. Uważa się, że taekwondo olimpijskie jest jedną z najbardziej rozwiniętych na świecie sztuk walki, jeśli chodzi o wykorzystanie technik nożnych. Ćwiczący będą mieli możliwość zdobycia kolejnych stopni wtajemniczenia, osiągania sukcesów oraz udziału w zawodach sportowych. Treningi dla młodzieży i dorosłych będą odbywały się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 20 do 21.30.

Każdy z uczestników może liczyć na profesjonalny instruktaż i opiekę. Zajęcia poprowadzi mgr Piotr Maślanka – jedyny w Płocku licencjonowany instruktor taekwondo z państwowymi uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się bezpośrednio z trenerem pod nr tel. 601 437 068.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU