REKLAMA

Szukasz pracownika? Sprawdź na Płockich Targach Aktywności Zawodowej

REKLAMA

Płockie urzędy pracy mają specjalną propozycję dla pracodawców, którzy szukają pracownika lub stażysty. Płockie Targi Aktywności Zawodowej to również doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę potencjalnym pracownikom. Już w październiku będzie można z niej skorzystać.

Miejski Urząd Pracy w Płocku wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Płocku oraz Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie Filia w Płocku zapraszają PRACODAWCÓW do udziału w  Płockich Targach Aktywności Zawodowej, które odbędą się 12 października 2017 r. w ORLEN ARENIE w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

PowiązaneTematy

– Udział w tego typu wydarzeniu stwarza szansę na pozyskanie kompetentnych pracowników, zarówno wśród osób aktywnie poszukujących pracy, jak i absolwentów – zapewnia Krzysztof Buczkowski, dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy. – Prezentacja planów i standardów rekrutacyjnych firmy oraz bezpośrednie rozmowy z kandydatami umożliwiają nie tylko poznanie potencjału lokalnego rynku, ale także wspierają kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Udział w Targach to także wymiana doświadczeń z przedstawicielami innych firm oraz nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych – wyjaśnia Krzysztof Buczkowski.

fot. Miejski Urząd Pracy w Płocku

Organizatorzy zapewniają stoiska wystawiennicze oraz promocję imprezy, realizowaną na terenie miasta Płocka i okolicznych powiatów, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych. Informacja o wystawcach zostanie również zamieszczona w kolejnym numerze biuletynu „Praca i Rozwój”, którego numer specjalny będzie poświęcony Płockim Targom Aktywności Zawodowej.

fot. Miejski Urząd Pracy w Płocku

W przypadku zainteresowania zamieszczeniem informacji o firmie w biuletynie Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, należy przekazać stosowne materiały, w tym m.in.: logo w formacie JPG wraz z danymi teleadresowymi i krótką informacją o profilu działalności firmy w wersji edytowalnej.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Płocka oraz Starosta Płocki.  Udział w targach jest całkowicie bezpłatny. O przyznaniu stoiska wystawienniczego decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły pod nr tel. 24 367-18-41 lub 43 oraz na stronie internetowej urzędu: mupplock.praca.gov.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 11 września br. na adres Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku, ul. 3 Maja 16 lub mailowo: oferty.pracy@mup.plock.eu.

[rhc_countdown date=”2017-10-12 10:00:00″ width=”75%” height=”75%” bgcolor=”#FCFCFC” fgcolor=”#e54e53″ thickness=”0.2″ adjust_w=”0″ adjust_h=”0″ show_labels=”1″ label_day=”DNI” label_hour=”GODZIN” label_minute=”MINUT” label_second=”SEKUND” max_days=”365″ title=”Czas do rozpoczęcia wydarzenia” message=”Wydarzenie się rozpoczęło” message_end_delay=”3″ count_to=”start”]