Już 12 października w Orlen Arenie odbędą się Płockie Targi Aktywności Zawodowej. To doskonała okazja do poznania lokalnych ofert pracy, ale i uzyskania informacji na temat potencjalnej ścieżki rozwoju zawodowego.

Jak informują organizatorzy, swój udział zapowiedziało blisko 70 wystawców o różnym profilu działalności. Podczas targów organizatorzy przewidzieli również panel konferencyjny, z którego dowiemy się np. dlaczego warto iść na staż czy jak motywować się w pracy. Targi odbędą się w Orlen Arenie (Plac Celebry Papieskiej 1) w godz. 10-14.

Program targów

 • 10 – uroczyste otwarcie
 • 11-13 – Panel konferencyjny
  – Staż na ścieżce planowania rozwoju zawodowego – Krzysztof Buczkowski
  – O idei przedsiębiorczości praktycznie – Marek Stączek
  – Proaktywność i automotywacja w pracy – Dorota Mejri
  – Pułapki samokształcenia, czyli jak weryfikować przekaz internetowy – Piotr Marszałkowski.

Organizatorami targów są Wojewódzki Urząd Pracy w Płocku, Miejski Urząd Pracy w Płocku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Płocku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Płocka oraz Starosta Płocki. Partnerem technologicznym jest Petrotel, partnerami merytorycznymi – EdisonTeam.pl, GrowthZone, W co gra mózg.

Podziel się:

1 komentarz

 1. pic na wodę… na takich targach nie można znaleźć pracy. Są organizowane jedynie po to, aby MUP w Płocku oraz najbardziej popularni pracodawcy w Płocku mogli się zaprezentować….

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji