REKLAMA

Szczęśliwa siódemka ZOONOCY w Płocku

REKLAMA

Siódmy raz miłośnicy nocowania pod gołym niebem wsłuchiwali się w odgłosy dzikich zwierząt, zamieszkujących ogród zoologiczny w Płocku. Tradycyjnie chętnych na różnorodne atrakcje przygotowane przez organizatorów nie brakowało.

Spędzanie raz w roku nocy w Płockim Ogrodzie Zoologicznym to już tradycja. Płocczanie, ale i goście spoza miasta, z całej Polski, a nawet zza granicy, nocowali na polu namiotowym, brali udział w pokazie zwierząt terrarystycznych czy spotkaniach z opiekunami przy wybranych ekspozycjach na terenie ZOO.

Zoonoc nie mogłaby się odbyć bez pieczenia kiełbasek przy ognisku, zabawy w parku linowym ZOOLANDIA, a także w specjalnych strefach zabaw i warsztatów dla dzieci. Mali uczestnicy brali udział w konkursach z nagrodami, a w nocy wszyscy mogli zwiedzać płockie zoo z przewodnikami. Tradycyjnie odbyło się też losowanie uczestnictwa w karmieniach zwierząt.Dodatkową atrakcją było piaskowy pokaz artystyczny w wykonaniu Galitsyna Art. Group – zwycięzców programu „Mam Talent”. Zaplanowano także udział gościa specjalnego – Szymona Radzimierskiego – podróżnika, blogera, autora książek, aktora, mówcy motywacyjnego, ambasadora i reportera National Geographic Kids PL. „Simon” ma 13 lat, a odwiedził już prawie 40 krajów świata.

Poranek rozpoczął się od aktywnej pobudki z Akademią Ruchu, a po karmieniu zwierząt 7. edycja Zoonocy przeszła do historii…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU