REKLAMA

Od poniedziałku zamknięty most w Płocku. Policjanci w razie potrzeby będą kierować ruchem

REKLAMA

Od poniedziałkowego poranku zamknięty jest most im. Legionów Piłsudskiego w Płocku. Jego remont ma potrwać co najmniej do 30 września br., w związku z czym ruch przekierowany jest na Most Solidarności. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i kulturę jazdy.

8 lipca o godzinie 8.20 został zamknięty most im. Legionów Piłsudskiego. Z tego względu policjanci nadzorują ruch w rejonach ulic, gdzie odbywa się wzmożony ruch pojazdów, a w szczególności na Trasie ks. J. Popiełuszki, Ronda Wojska Polskiego, a także ronda im. 19 pp Odsieczy Lwowa.

– Apelujemy do kierowców o odpowiednie zaplanowanie czasu wyjazdu do pracy, ponieważ dodatkowy, niepotrzebny stres zwiększy nerwowość na drogach. Prosimy o kulturę jazdy, a także przestrzeganie obowiązujących na czas remontu, przepisów określonych odpowiednimi znakami – mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy płockiej policji.Policjanci będą utrzymywać stały kontakt z zarządzającym ruchem na terenie miasta, w celu wprowadzenia ewentualnych zmian w organizacji. W razie potrzeby, funkcjonariusze drogówki będą ręcznie kierować ruchem.

PowiązaneTematy