REKLAMA

Od poniedziałku zamknięty most w Płocku. Policjanci w razie potrzeby będą kierować ruchem

REKLAMA

Od poniedziałkowego poranku zamknięty jest most im. Legionów Piłsudskiego w Płocku. Jego remont ma potrwać co najmniej do 30 września br., w związku z czym ruch przekierowany jest na Most Solidarności. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i kulturę jazdy.

8 lipca o godzinie 8.20 został zamknięty most im. Legionów Piłsudskiego. Z tego względu policjanci nadzorują ruch w rejonach ulic, gdzie odbywa się wzmożony ruch pojazdów, a w szczególności na Trasie ks. J. Popiełuszki, Ronda Wojska Polskiego, a także ronda im. 19 pp Odsieczy Lwowa.

– Apelujemy do kierowców o odpowiednie zaplanowanie czasu wyjazdu do pracy, ponieważ dodatkowy, niepotrzebny stres zwiększy nerwowość na drogach. Prosimy o kulturę jazdy, a także przestrzeganie obowiązujących na czas remontu, przepisów określonych odpowiednimi znakami – mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy płockiej policji.Policjanci będą utrzymywać stały kontakt z zarządzającym ruchem na terenie miasta, w celu wprowadzenia ewentualnych zmian w organizacji. W razie potrzeby, funkcjonariusze drogówki będą ręcznie kierować ruchem.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. dandys says:

    Taka dziś wpadła do głowy myśl konec remontów wypadnie na same wybory 2019 hahahaha .

  2. PloG says:

    To po prostu paraliż miasta ,a co będzie od września jak zacznie się rok szkolny, strach się bać. Czy na te trzy miesiące nie można było zorganizować mostu pontonowego nawet za drobną opłatą? A w planach imprezy muzyczne na plaży, super wizytówka miasta..Może ktoś jeszcze pomyśli? Oby

  3. pasażer 7 says:

    Ja mam tylko jedno pytanie dlaczego autobusy lini ; 7 zatrzymują sie na przystankach za Rogatkami Warszaskimi to parodia szok kto wpadł na tak genialny pomysł . Jadąc do pracy lub wracając mamy gechenne wybrałem komunkaje miejską tylko dlatego by na ulicy było mniej jednego auta i spalin . Jeszcze można t naprawić błędną decyzje i niech autobus kończy zbiernie pasażerów przy Jordanku i dzida na na nowy most .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU