Szalona Gala Karnawałowa Płockiej Orkiestry Symfonicznej

REKLAMA

Niezwykłej klasy widowisko zafundowała w piątek Płocka Orkiestra Symfoniczna zebranym w sali koncertowej Szkoły Muzycznej. Brawurowe wykonania, humor i popisy taneczne sprawiły, że oklaskom nie było końca.

11 stycznia podczas Gali Karnawałowej, Płocka Orkiestra Symfoniczna ponownie przywitała Nowy Rok. Płoccy muzycy wystąpili pod batutą charyzmatycznego Piotra Sułkowskiego. Wraz z POS wystąpili wokaliści: Malwina Kusior, która oszołomiła publiczność swoim talentem oraz energią i Jan Bzdawka, który oczarował zebranych swoją klasą i humorem.

Tego wieczora nie tylko można było wysłuchać takich hitów jak: „I wanna dance with somebody”, „Skyfall”, „Feeling good” czy „Wilkommen” przeplatanych walcami i polkami rodziny Straussów, ale również zobaczyć, jak wokalistka porywa dyrygenta do tańca w trakcie koncertu.

PowiązaneTematy

Kolejny koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej odbędzie się 24 stycznia. Tym razem z płockimi muzykami wystąpi Waldemar Malicki wraz z Bernardem Chmielarzem. Koncert „Waldemar Malicki – Namiętności i humor w karnawale” będzie połączeniem wirtuozerii muzycznej z potężną dawką humoru i odrobiną pikanterii.