REKLAMA

Utwory Zbigniewa Wodeckiego w Płocku. Bilety w atrakcyjnej cenie!

REKLAMA

Dzięki dofinansowaniu PKN ORLEN, płocczanie będą mieli wyjątkową możliwość udziału w koncercie „Tribute to Zbigniew Wodecki”.  Podczas wydarzenia usłyszymy: Anię Rusowicz, Kubę Badacha, Gabę Kulkę, Ewę Urygę oraz Jacka Kotlarskiego. Artystom towarzyszyć będzie Płocka Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Tomasza Szymusia.

Już 6 października br. w płockiej ORLEN Arenie odbędzie się koncert “Tribute to Zbigniew Wodecki”. Jest to już kolejne wydarzenie przygotowane przez PKN ORLEN i Płocką Orkiestrę Symfoniczną – przypomnijmy tu koncert „Ale Musicale” w 2017 roku czy „Hity Buffo” w 2018 roku.

– „Tribute to Zbigniew Wodecki” to muzyczne widowisko multimedialne, będące kontynuacją koncertu finałowego pierwszej edycji Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, które od dwóch lat z wielkim sukcesem, odwiedza polskie miasta. Będzie to nie tylko wyjątkowa podróż muzyczna, w którą zabiorą widzów znakomici polscy wykonawcy, ale także multimedialne spotkanie z Artystą, dzięki bogatemu zbiorowi materiałów archiwalnych – informują organizatorzy.

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze duety i wielkie przeboje z bogatego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego w specjalnych aranżacjach, ale pojawią się także muzyczne niespodzianki. Usłyszymy: Anię Rusowicz, Kubę Badacha, Gabę Kulkę, Ewę Urygę oraz Jacka Kotlarskiego. Artystom towarzyszyć będzie Płocka Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Tomasza Szymusia.Chcąc dotrzeć do jak najszerszej płockiej publiczności, organizatorzy koncertu przewidzieli dwa koncerty: o godz. 16:00 oraz o 19:30. Bilety, dzięki dofinansowaniu wydarzenia przez PKN ORLEN, dostępne będą w atrakcyjnej cenie: 15 zł za bilet ulgowy i 25 zł za normalny.

Bilety można kupować od czwartku 26 września br. od godz. 10:00 w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej przy ul. Bielskiej 9/11 oraz równocześnie na stronie www.bilety24.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU