Sylwester pod palmami czy na stoku? Gdzie płocczanie spędzają święta i Sylwestra?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Coraz częściej płocczanie wybierają różnorodne oferty świąteczno-noworoczne biur podróży. – Nasi stali klienci wyjeżdżają za każdym razem w inny zakątek świata – mówi Marta Urbańska-Laskowska, właścicielka Biura Podróży Wakacyjny Doradca, mieszczącego się przy ul. Kwiatka 35 lok.3 w Płocku.

Pani Marta z pamięci wymienia przykłady krajów, najchętniej odwiedzanych przez mieszkańców naszego miasta. – Na przykład, w tym roku jedna rodzina wybrała Egipt, a kolejny rok planują wypoczywać na Dominikanie – mówi z uśmiechem. – Ci, którzy planują wyjazd, odwiedzają biura podróży już w październiku i w listopadzie. Wtedy jest jeszcze spory wybór ofert, no i ceny są atrakcyjne, z wieloma gratisami – tłumaczy.
Okazuje się, że cena świąt za granicą jest porównywalna z wypoczynkiem w polskich hotelach. Tygodniowy, świąteczny wypoczynek w Egipcie zaczyna się już od kwoty 1799 za osobę, natomiast noworoczny od 1899 zł. – Często klienci pytają, czy w cenie wyjazdu są kolacje świąteczne i noworoczne oraz, oczywiście, bal sylwestrowy. Nawet poza domem chcą poczuć atmosferę świąt – mówi pani Marta. – Rzadziej, ale pojawiają się też rodziny, które wybierają Kubę, Meksyk czy Indie – dodaje.

Dla osób, które lubią aktywny wypoczynek, również są ciekawe oferty spędzenia okresu świąteczno-noworocznego na stokach narciarskich w Polsce bądź za granicą.

– Pojawiają się rodziny, które wybierają na wypoczynek świąteczno-noworoczny Kubę, Meksyk czy Indie – Marta Urbańska-Laskowska, Biuro Podróży Wakacyjny Doradca

– Wiele ośrodków narciarskich przygotowało na Sylwestra w górach specjalną ofertę dla miłośników białego szaleństwa – wyjaśnia właścicielka Wakacyjnego Doradcy. – Dzięki temu można będzie wybrać się na narty i przywitać Nowy Rok na stoku. Większość wyciągów jest czynna do godzin popołudniowych, a oświetlone stoki do późnego wieczora – mówi. Ta oferta jest atrakcyjna nie tylko na okres świąteczno-noworoczny, ale i na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży czy rodzin z dziećmi.

Jak widać, wszystko zależy od tego, w jaki sposób chcemy spędzić ten wyjątkowy czas. – Biuro Podróży Wakacyjny Doradca w Płocku dysponuje wieloma atrakcyjnymi ofertami. Zapraszamy płocczan do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego. Na pewno przygotujemy ofertę, która będzie dostosowana do ich potrzeb – zachęca pani Marta.

Biuro Podróży “Wakacyjny Doradca” mieści się w Płocku przy ul. Kwiatka 35, lok. 3.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji