Sygnalizatory przestaną działać

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przestaną, ale tylko na chwilę. Miejski Zarząd Dróg rozpoczął właśnie przebudowę sygnalizatorów świetlnych na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych. W związku z tym mogą występować czasowe wyłączenia sygnalizacji świetlnej. 

Do 15 grudnia przewidziana jest przebudowa sygnalizatorów świetlnych na piętnastu skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych w Płocku. W kilku miejscach, oprócz nowoczesnych wielofazowych sygnalizatorów, zostaną także zamontowane nowe wysięgniki.

Przebudowywane skrzyżowania i przejścia zostaną także wyposażone w wyświetlacze czasu, pozostałego do zmiany świateł (tzw. sekundniki) oraz sygnalizatory akustyczne dla osób niedowidzących i niewidomych (tzw. klekot bociana).

Trwają już roboty instalacyjne na większości płockich skrzyżowań. W weekend zaplanowane są prace na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej – Jana Pawła II – Armii Krajowej, w pobliżu galerii Wisła, które jako pierwsze zostanie oddane do użytku po przebudowie. Inwestycja jest realizowana przez firmę Usługi elektryczne Janusz Kępczyński z Bielina, która wygrała przetarg.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji