REKLAMA

Superbohaterowie i czarodzieje w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Sezon wakacyjny trwa, jednak NoveKino Przedwiośnie nie odpoczywa i zaprasza na premiery oraz stałe cykle filmowe. Co w programie?

Ant – Man i Osa

Od piątku, 3 sierpnia, zapraszamy na premierę filmu akcji „Ant – Man i Osa” w wersjach 2D i 3D z napisami oraz dubbingiem.

Scott Lang (Paul Rudd), zarówno jako ojciec jak i superbohater, próbuje stawić czoła konsekwencjom swoich czynów. Podczas prób zrównoważenia życia rodzinnego z obowiązkami Ant-mana, otrzymuje pilne zadanie od doktora Hanka Pyma (Michael Douglas) i Hope van Dyne (Evangeline Lilly). Musi połączyć siły z Osą, by odkryć sekrety z ich przeszłości.
REŻYSERIA: Peyton Reed OBSADA: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña

Jak zostać czarodziejem

Druga premierowa propozycja, to animacja „Jak zostać czarodziejem” w wersji z dubbingiem.

Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich – o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?
REŻYSERIA: Andres Couturier OBSADA: Ian McShane, Toby Kebbell, Lily Collins

Odnajdę Cię

Kolejna nowość na naszych ekranach to thriller „Odnajdę Cię”.

Trwa policyjna obława na żołnierza (Dariusz Chojnacki), który ma na sumieniu niemal wszystkich członków swojego oddziału. Przestępcę udaje się zwabić w pułapkę, ale doświadczona policjantka Justa (Ewa Kaim) popełnia prosty błąd i ścigany wymyka się obławie. W konsekwencji uchybień, kobieta zostaje wysłana na przymusowy urlop. Ambicja dyktuje jej jednak inne rozwiązanie. Zamiast zająć się narastającymi problemami we własnej rodzinie, porzuca wszystko i wraca do miasteczka swojego dzieciństwa, gdzie dorastał również jej przeciwnik. Podczas gdy Justa szuka tropów, mogących doprowadzić ją do kryjówki przestępcy, on sam dociera do jej bliskich i porywa córkę policjantki – Lenę. Postawiona pod ścianą, szantażowana kobieta, by odzyskać swoje życie i uratować dziecko, będzie musiała popełnić przestępstwo, wystawiając na śmierć Grzegorza (Piotr Stramowski) – ostatniego ocalałego z oddziału przestępcy. Próbując wybrnąć z sytuacji, policjantka rozpocznie morderczą grę z prześladowcą. Stawką w zaciętym pojedynku na spryt i intelekt będzie życie jej ukochanej córki.
REŻYSERIA: Beata Dzianowicz OBSADA: Ewa Kaim, Dariusz Chojnacki, Piotr Stramowski

Bajkoranki: Iniemamocni 2

W sobotę i niedzielę, 4 i 5 sierpnia, zapraszamy na Bajkoranki. W ramach cyklu odbędzie się projekcja animacji „Iniemamocni 2” w wersji z dubbingiem. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadzie konkursu Happy Seats. Po seansie zapraszamy na zabawy i animacje prowadzone przez Teatr Form Wielu. Bilety w cenie 12 złotych.„Iniemamocni 2” – Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.

Filmowe Lato

Przez cały sierpień NK Przedwiośnie zaprasza na Filmowe Lato! Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 11:00 wyświetlona będzie animacja, film familijny bądź przygodowy. Bilety w cenie 15 złotych. Na wybranych seansach odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Harmonogram pokazów:

 • Piątek, godzina 11:00 – „Przygoda Nelly” dubbing,
 • Poniedziałek, godzina 11:00 – „Co w trawie piszczy” dubbing,
 • Wtorek, godzina 11:00 – „Książę Czaruś” dubbing,
 • Środa, godzina 11:00 – „Moja żyrafa” dubbing,
 • Czwartek, godzina 11:00 – „Wicher – dzikie konie” dubbing.

Rodzinne Oglądanie: Książę Czaruś

W środę, 8 sierpnia o godzinie 15 NK Przedwiośnie zaprasza na specjalny pokaz animacji „Książę Czaruś” w wersji z dubbingiem w ramach cyklu Rodzinne Oglądanie.

Nad księciem Czarusiem ciąży klątwa, która powoduje, że zakochuje się w nim każda napotkana dziewczyna. Żeby nie stracić prawa do tronu, książę będzie musiał dostosować się do ultimatum ojca i znaleźć miłość życia.
REŻYSERIA: Ross Venokur, OBSADA: Karol Jankiewicz, Weronika Bochat, Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska

W repertuarze wciąż pozostają:

 • animacja „ Co w trawie piszczy” dubbing – Paskonik Tonik przybywa na łąkę, zakochuje się w królowej pszczół i wpada w złe towarzystwo;
 • animacja „Iniemamocni 2” dubbing – Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej;
 • „Książę Czaruś” dubbing – Nad księciem Czarusiem ciąży klątwa, która powoduje, że zakochuje się w nim każda napotkana dziewczyna. Żeby nie stracić prawa do tronu, książę będzie musiał dostosować się do ultimatum ojca i znaleźć miłość życia;
 • musical „Mamma Mia! Here we go again” napisy – Sophie zachodzi w ciążę i poznaje historie z młodości swojej matki – szczególnie o czasie, w którym była ona w ciąży
 • thriller „Sicario 2: Soldado” napisy – Kartele przemycają terrorystów przez granicę amerykańsko-meksykańską. Matt i Alejandro ponownie łączą siły, by powstrzymać przestępców.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU