REKLAMA

Studenci świętują Dzień Zdrowia

REKLAMA

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbędzie się Dzień Zdrowia, zorganizowany przez uczelnię. Imprezę zaplanowano w gmachu przy Gałczyńskiego.

Wydarzenia mają rozpocząć się w czwartek, 26 marca, o godzinie 9. Pierwszą propozycją studentów i pracowników uczelni są badania lekarskie oraz pobór krwi w krwiobusie, który będzie czekał na wszystkich chętnych przed uczelnią. Ale w czwartek będzie można oddać nie tylko krew. W PWSZ będą obecni także wolontariusze DKMS-u, którzy od samego rana będą rejestrować potencjalnych dawców komórek macierzystych do bazy DKMS.

Dzień zdrowia nie będzie jednak opierał się tylko o wątki medyczne, ale i sportowe. Organizatorzy przewidzieli turniej piłki siatkowej oraz trening crossfit. Nie zabraknie też wątków prewencyjnych. Od godziny 13.30, odwiedzający uczelnie będą mogli wziąć udział w wykładzie na temat zagrożeń, jakie mogą nas spotkać w XXI wieku. Głównym tematem prelekcji mają być choroby przenoszone drogą płciową. Spotkanie z przedstawicielami Laboratorium „Przygoda” odbędzie się w auli przy Gałczyńskiego. Jednym z ostatnich wydarzeń będzie szkolenie z zakresu RKO, prowadzone przez fundację „DAM siebie”.plakat_na_dzien_zdrowia_ostatni

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU