REKLAMA

Stłuczka na rondzie dzwon. Kierowca wjechał na czerwonym świetle

REKLAMA

Do kolizji drogowej doszło na tzw. rondzie dzwon w Płocku. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe . – Kierowca nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej – podaje płocka policja.

Informację o zderzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Zgodnie z jego relacją na rondzie Wojska Polskiego doszło do stłuczki. Zdarzenie potwierdza płocka policja. Doszło do niego około godziny 12.30.

PowiązaneTematy

– Kierujący seatem leonem, 60-letni płocczanin, wjechał na rondo na czerwonym świetle – wyjaśnia w rozmowie z nami mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Doszło do kolizji z mazdą, prowadzoną przez 46-letniego mieszkańca Płocka, który jechał w kierunku Trasy Popiełuszki. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał – usłyszeliśmy.Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu. Droga jest już przejezdna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. kierowca says:

  oddali „stary” most więc i akcja monitorowania (przez kamery monitoringu miejskiego) została zakończona i znów często-gęsto czerwone światło jest co dla niektórych drogowskazem, a nie nakazem zatrzymania się… nawet TIR-y skręcaja na czerwonym i jakoś unikaja konsekwencji – za to operatorzy kamer mają luzzz i swobodę by oglądać telewizję lub się drzemnąć

 2. Tiruriru says:

  Wjazd na czerwonym zdarza się czesto te dlatego, ze sekundniki odliczaja, a jak dochodzą do 3,2,1, to w godzinach 14-15 jest 2-3 sekundy przeskoku w zmianie swiatel. I to wystarczy. Ktos moglby sie zainteresowac tym błędem

 3. koperek_WPL says:

  płocczanin..i co wy na to WP ?
  kiedy nauczycie się jeździć ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU