Stłuczka na Nowowiejskiego i zderzenie busa z osobówką

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nie znamy jeszcze policyjnych statystyk, ale z naszych obserwacji wynika, że czwartek może być jednym z gorszych dni na drogach Płocka i powiatu płockiego. Nasi czytelnicy informują o kolejnych kolizjach.

6 października to był naprawdę trudny dzień do jazdy. Kierowcy narzekali na padający przez kilka godzin bez przerwy deszcz, leżące na poboczach liście i wiatr, który szczególnie dotkliwy był na drogach powiatu płockiego. Przełożyło się to na ilość zdarzeń drogowych.

Około godz. 14 na skrzyżowaniu ulicy Łukasiewicza z Nowowiejskiego, doszło do stłuczki opla astry z mercedesem. Z informacji naszego czytelnika wnioskujemy, że w tym przypadku miało miejsce wymuszenie pierwszeństwa. Ze względu na uszkodzony mercedes, stojący na pasie dla skręcających z ul. Łukasiewicza w Nowowiejskiego, przez pewien czas policja kierowała w tym miejscu ruchem.

Do kolizji doszło także w czwartek około godz. 18 na rondzie po drodze do Łącka (przed wjazdem do Grabiny). – Policja jest już na miejscu. Zderzył się tam bus z samochodem osobowym – poinformował nas czytelnik.

Uważajcie na siebie!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji