REKLAMA

Stażyści w ORLENIE. To już kolejna edycja programu [FILM]

ORLEN Blisko Ludzi

REKLAMA

„Kierunek ORLEN” to program stażowy, dzięki któremu studenci mają szansę zdobyć pracę w największym koncernie paliwowym w Europie Środkowej. Właśnie trwa nabór do kolejnej edycji tego programu stażowego – ścieżka Inżynieria.

Program „Kierunek ORLEN” Inżynieria łączy studiowanie z płatnym stażem w jednym z trzech obszarów: energetyki, rozwoju i technologii oraz Obszarze Techniki – utrzymaniu ruchu. Ile trwa staż, gdzie jest realizowany i w jaki sposób zostać stażystą w PKN ORLEN?

– Program stażowy trwa od 6 do 12 miesięcy i będzie realizowany zarówno w Płocku, jak i w Warszawie – mówi Monika Krajewska z Zespołu Rekrutacji PKN ORLEN, współkoordynator programu stażowego Kierunek ORLEN. – Stażyści będą realizować zadania pod okiem opiekunów merytorycznych, naszych pracowników, ekspertów z poszczególnych branż – wyjaśnia.

Oprócz możliwości pozyskania wiedzy od ekspertów, stażyści będą realizować ciekawe zadania, jak również uczestniczyć w innowacyjnych projektach, które są lub będą realizowane w PKN ORLEN.

Monika Krajewska, Zespół Rekrutacji PKN ORLEN

– Myślę, że realizacja stażu w naszej firmie to niewątpliwie możliwość pozyskania unikatowego doświadczenia, które na pewno wpłynie na dalszą karierę zawodową stażystów – przekonuje Monika Krajewska.

Program stażowy dedykowany jest studentom ostatnich lat studiów lub absolwentom uczelni technicznych, kierunków m.in.:

– chemia i pokrewne,
– elektrotechnika,
– elektryka,
– energetyka,
– inżynieria chemiczna,
– inżynieria materiałowa,
– inżynieria procesowa,
– inżynieria produkcji.

– Oprócz stricte technicznego profilu wykształcenia, poszukujemy osób, które są otwarte na swój wewnętrzny rozwój, komunikatywne i otwarte na współpracę, a także chętne, by pozyskiwać nowe doświadczenia i umiejętności – wymienia współkoordynator programu stażowego.Obecnie w PKN ORLEN jest 17 aktywnych ogłoszeń stażowych. Wszystkie dostępne są na stronie orlen.pl/PL/Kariera/Oferty-Pracy.

Fot. PKN ORLEN

Aplikacje przyjmowane są do 25 października do końca dnia, można je składać wyłącznie poprzez stronę internetową, w odpowiedzi na konkretne ogłoszenia. Każdy student może składać aplikacje na dowolną ilość ogłoszeń.

Planowane rozpoczęcie staży to grudzień br., to jednak zależy od efektów przeprowadzonych rozmów rekrutacyjnych.

– Po zakończeniu etapu zbierania CV, będziemy przeglądać aplikacje. Na rozmowy rekrutacyjne zaprosimy telefonicznie te osoby, które będą w największym stopniu spełniały nasze oczekiwania – tłumaczy Monika Krajewska.

Czy i jak koronawirus wpłynął na realizację tegorocznego programu?

– Z uwagi na epidemię, rozmowy rekrutacyjne najprawdopodobniej będą realizowane za pomocą aplikacji Skype – wyjaśnia nasza rozmówczyni.

Każdy zakwalifikowany student w trakcie programu będzie mógł liczyć na pracę z najlepszymi specjalistami w swojej branży, odbywając prestiżowy staż w jednej z największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej branży paliwowo-energetycznej. W jego życiu zawodowym może to niewątpliwie przynieść duże możliwości rozwoju.

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. Lysy says:

    Na stacjach Orlenu pracują ukraińskie idiotki po podstawowkach myślałem ze do Orlenu biorą z wykształceniem z nie takich aby robil…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU