Stand up wraca do Płocka

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już niebawem Państwowa Szkoła Muzyczna przy Kolegialnej gościć będzie jednych z najlepszych kabareciarzy w kraju. Do Płocka przyjedzie trzech znanych stand-upowców, którzy zaprezentują swój najnowszy projekt  “Poliż stand up”. W sali PSM wystąpią Mariusz Kałamaga, Robert Korólczyk i Marcin Zbigniew Wojciech.

Znani i lubiani kabareciarze przyjadą do Płocka 29 marca. Na scenie PSM publiczność zobaczy m.in. współzałożyciela zespołu Łowcy.B, który zaprezentuje nieco inny program. Mariusz Kałamaga, bo o nim mowa, poza tym, że jest najbardziej znanym w Polsce – a być może i za granicą – właścicielem żółtego sweterka, jest też mistrzem improwizacji. Kałamaga w cudowny sposób łączy humor z grubymi, wełnianymi kapciami – nie tylko na scenie. To szalony i nieobliczalny profesjonalista, który oprócz zabawnych skeczów, uwielbia występy solowe.

Obok Mariusza Kałamagi, w Płocku zobaczymy Roberta Korólczyka, lidera Kabaretu Młodych Panów. Kabareciarz, znany jako “Góral” i “Górnik Andrzej” od lat bawi Polaków. Jego monologi okraszone są odpowiednią dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości. Jak podają organizatorzy, to koneser trudnych tematów, który potrafi szczerze i w wyjątkowo zabawny sposób poruszać kwestie z pierwszych stron gazet. I to w każdym języku! Choć zna tylko polski…

Trzecim stand-upowcem, który przyjedzie do naszego miasta jest człowiek o trzech imionach: Marcin Zbigniew Wojciech. To wyjątkowa i pełna entuzjazmu osobowość sceniczna, która na scenie czuje się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Cieszy się ogromną sympatią widzów, z którą bardzo szybko nawiązuje wyjątkowy kontakt. Występował w Comedy Central, jest też członkiem grupy kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz kabaretu 44-200 z Rybnika.

Wszyscy trzej wystąpią 29 marca o godzinie 17 w sali PSM przy ul. Kolegialnej. Bilety, w cenie 55 złotych, można kupić na biletyna.pl.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji