REKLAMA

Srebro i brąz Pucharu Polski dla płockich kickboxerów

REKLAMA

Zawodnicy LKS „Puncher” Płock mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. Tym razem kickboxerzy wywalczyli srebro i brąz Pucharu Polski.

Od 8 do 9 października w Krzeszowicach koło Krakowa odbył się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule light-contact. W zawodach wystartowało 55 zawodników z 16 klubów z całej Polski.

Na zawodach nie zabrakło zawodników z Płocka. LKS „Puncher” reprezentowali podopieczni trenera Piotra Maślanki, Rafał Dobies w kategorii wagowej (-84kg) i Dariusz Krajewski (-74kg).

Rafał Dobies, tegoroczny srebrny medalista Mistrzostw Polski w tej samej formule walki (jednak w kat. wag.-79kg) w walce finałowej zmierzył się z Piotrem Kołakowskim, który jest tegorocznym Mistrzem Polski (-84kg) i zawodnikiem Kadry Narodowej.W trakcie starcia szala zwycięstwa cały czas przechylała się z jednej strony na drugą. Ostatecznie po wyrównanej i twardej walce finałowej Rafał Dobies zakończył rywalizacje ze srebrnym medalem.

fot. materiały prasowe

Dla Dariusza Krajewskiego start w tej formule był debiutem. Dotychczas startował tylko w trzech turniejach i współzawodniczył w nich w formule pointfighting. Marsz po zwycięstwo zawodnika LKS „Puncher” Płock zatrzymał przeciwnik w półfinale. W rezultacie Dariusz Krajewski zajął III miejsce wśród seniorów.

Wyjazd na zawody był dofinansowany przez Urząd Miasta Płocka w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2021 r.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU