REKLAMA

Srebrny medal w kickboxingu dla płocczanina

REKLAMA

Zawodnik LKS „Puncher” Płock Rafał Dobies wywalczył srebrny medal podczas ogólnopolskiego turnieju w kickboxingu w Kaliszu.

Od 11 do 13 grudnia w Kaliszu, przy okazji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kickboxingu full-contact, zorganizowano Otwarty Ogólnopolski Turniej Seniorów w Kickboxingu. Rywalizacja w tych zawodach również odbywała się w ringowej formule full-contact.

W Otwartym Ogólnopolskim Turnieju Seniorów wziął udział jeden z zawodników klubu LKS „Puncher”, Rafał Dobies. Podobnie jak zazwyczaj, zawodnikowi przyszło rywalizować w najliczniejszej kategorii wagowej -86kg, tym razem wśród seniorów.

Był to dopiero trzeci turniej Rafała Dobiesa w formule full-contact, a pierwszy w kategorii wiekowej seniorów. Poprzednie dwa stoczył jako junior w 2018 r. i jako młodzieżowiec w 2019 r. Dotychczasowe doświadczenie zbierał głównie w formułach planszowych lekko kontaktowych: pointfighting, light-contact i kick-light, natomiast w ringowych pełno kontaktowych dwukrotnie startował w low-kick, i trzykrotnie w K-1 Rules.Tym razem Rafał Dobies zajął 2. miejsce, zdobywając srebrny medal oraz kolejne cenne doświadczenie. Płocczanin wziął również udział w turnieju MMP w tej samej kategorii wagowej, jednak w tym przypadku poszło mu nieco słabiej i tym razem zajął miejsce 5. W ubiegłym roku w tym samym turnieju wywalczył brązowy medal wśród młodzieżowców w MMP.

Wyjazd na zawody był dofinansowany przez Urząd Miasta Płocka w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku.

fot. materiały prasowe LKS „Puncher”

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU