Sprzedaj stare, kup używane

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zeszyty, podręczniki, wrzesień, jesień, wyprawka, tornister – te słowa, coraz częściej powtarzane, oznaczają jedno. Zbliża się rozpoczęcie roku szkolnego. Jeśli jeszcze nie macie kompletu, najbliższa sobota będzie okazją do uzupełnienia listy potrzebnych podręczników.

Niedawno pisaliśmy o wysokich cenach szkolnych podręczników. Przeciętna rodzina musi nieźle zaciskać pasa, żeby wyposażyć dzieci we wszystkie niezbędne akcesoria. Rozwiązania podsuwali nasi czytelnicy w komentarzach do artykułu – jedyne wyjście to odkupić od starszych klas używane podręczniki. Różnica w cenie całego kompletu to nawet kilkaset złotych.

Okazję do takiego zaoszczędzenia na zakupach będziemy mieli w najbliższą sobotę, podczas Targów Aktywności w Galerii Wisła. Oprócz ofert kursów, szkoleń, klubów hobbystycznych, szkół językowych czy zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży, zorganizowany będzie otwarty kiermasz podręczników, w którym każdy może wziąć udział.

Kiermasz Podręczników umożliwi pozbycie się niepotrzebnych książek i zakup wymaganych przez szkołę podręczników w niższej niż rynkowa cenie. Na profilu facebookowym Galerii została utworzona specjalna zakładka, w której każdy może zadeklarować swoją chęć wzięcia udziału w kiermaszu i wymienić tytuły podręczników, które ma do sprzedania. Wzięcie udziału w kiermaszu jest całkowicie bezpłatne. Ze stoiska kiermaszowego każdy będzie mógł skorzystać w godzinach 10-18.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji