Sprawdź swoją wytrzymałość na Adrenaline Rush!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Takiego biegu w terenie jeszcze nie było. Śmiałkowie napotkają liczne utrudnienia i przeszkody. To nie tylko test siły fizycznej, ale także wytrzymałości psychicznej. Kto jest odważny?

To pierwsza edycja biegu przeszkodowego z cyklu Adrenaline Rush. Jak zapewniają organizatorzy, jest to wyjątkowa, nowa marka w świecie sportu, która pokaże potencjał planowanych działań. Jednym z nich jest elitarny bieg z przeszkodami, zaplanowany na 7 października br. w malowniczych Radotkach koło Płocka.

– Bieg na dystansie 7 kilometrów poprowadzi śmiałków wymagającą trasą przez lasy, bagna oraz rzekę. Uczestnicy biegu napotkają na trasie liczne utrudnienia, w postaci szeregu przeszkód, takich jak niekończący się “dywan” z opon, wykopany krater z wodą czy pole z drutem kolczastym – zachęcają organizatorzy.

W celu wzmocnienia efektu zaskoczenia i uwolnienia dodatkowej dawki adrenaliny wśród uczestników biegu, większość przeszkód nie zostanie wcześniej ujawniona. Założeniem wydarzenia jest nie tylko sprawdzian wytrzymałości biegowej czy fizycznej, lecz również prawdziwy test wytrzymałości psychicznej. Osoby, które nie będą w stanie pokonać przeszkody, mogą liczyć na pomoc innych startujących lub “wymienić” je na 30 karnych burpees (“padnij powstań” z podskokiem i klaśnięciem nad głową). Impreza przewidziana jest na 400 uczestników.

Zapisy już trwają. Koszt pakietów startowych to:

  • do 24.09. – 129 PLN
  • od 25.09. do 6.10. – 159 PLN
  • w dniu biegu – 189 PLN

Obowiązują też zniżki dla grup, liczących minimum 15 osób:

  • do 24.09. – 99 PLN
  • od 25.09. do 6.10. – 129 PLN.

Po osiągnięciu limitu miejsc, lista startowa zostanie zamknięta i dalsze zapisy nie będą przyjmowane.

Dla najlepszych przewidziane są nagrody pieniężne w wysokości 1.000 PLN dla zwycięzcy oraz 500 i 250 kolejno za miejsce 2. i 3. Poza nagrodami pieniężnymi, zwycięzcy otrzymają nagrody niespodzianki. Oprócz tego, wśród wszystkich uczestników biegu zostanie wylosowana nagroda pieniężna w kwocie 2.000 PLN, którą organizatorzy wypłaca gotówką na miejscu! Organizatorzy podkreślają, iż każda osoba, która jest w stanie pokonać swoje słabości, będzie tak naprawdę zwycięzcą, co podkreśli unikalny medal wręczany na mecie.

Zapisy i więcej informacji na: www.adrenalinerush.pl.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji