Sprawcie radość Marysi. Wyślijcie dla niej kartki

REKLAMA

Pamiętacie Marysię Lutomierską? Dziewczynka ma 9 lat i jest uczennicą II klasy szkoły podstawowej. W kwietniu br. zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy – mięsaka tkanek miękkich… Możecie sprawić jej radość na święta, w bardzo prostu sposób. Prześlijcie dla niej świąteczną kartkę!

Nowotwór, który wykryto u Marysi, to niezwykle rzadki i trudny w leczeniu przypadek. Łącznie na świecie choruje na niego około 200 osób. Dziewczynka, która przed wykryciem choroby aktywnie tańczyła w Studiu Tańca Fame, jest w trakcie chemioterapii, ale czeka ją jeszcze kolejna operacja, związana z próbą usunięcia guza.

PowiązaneTematy

To nie są łatwe chwile, ani dla Marysi, ani dla jej rodziny. Możecie jednak przyczynić się do wywołania uśmiechu na jej twarzy.

– Każdy z was, mały i duży, może włączyć się do akcji – zachęca Małgorzata Staniszewska, trenerka małej tancerki. – Razem sprawmy, aby te Święta były magiczne. Jak wiecie, 9-letnia Marysia, nasza tancerka, jest w trakcie chemioterapii, jest dzielną dziewczynką, która godnie stawia czoła swojej chorobie. Możecie przywrócić jej wiarę w radosne święta – zachęca.

Jak to zrobić? Stwórzcie własną kartkę świąteczną z dedykacją dla Marysi! Ostateczny termin składania życzeń mija 20 grudnia. Motywującym słowem wywołajcie uśmiech u małej tancerki.

Gotowe kartki można składać w recepcji Studia Tańca FAME do 20 grudnia br., od poniedziałku do piątku w godzinach 15-21. Podpowiadamy, że kartkę można wysłać również bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi Envelo.

Jeśli zaś chcecie pomóc w leczeniu Marysi, możecie wpłacać pieniążki na konto, które udostępniła Fundacja “Orlen – dar serca”. Dla Marysi może okazać się to przepustką do normalnego świata.

Fundacja “ORLEN – DAR SERCA”, Nr konta 04 2490 0005 0000 4600 3594 2831, w tytule przelewu: MARYSIA.

Ma 9 lat i nowotwór. Pomóżmy Marysi