SPR Handball wygrał w Łodzi

SPR Handball Płock wygrał kolejny mecz w ramach III ligi z UKS Anilaną Łódź 25:40.

Weekendowy wyjazd dla SPR-u był udany – od pierwszej minuty płocka drużyna prowadziła. Dokładnie w 4. minucie było już 1:5, po trafieniu Patryka Wypycha. Gospodarze się nie poddawali i w 13. minucie odrobili dwie bramki straty, doprowadzając do wyniku 7:9. Potem jednak podopieczni Krzysztofa Modrzejewskiego ponownie powiększyli przewagę, w 22. minucie było już 8:14. Pierwsza połowa ostatecznie skończyła się wynikiem 11:18.

W drugiej połowie przebieg był niemal identyczny i dlatego to SPR z Płocka wygrał wysoko – 25:40. Najskuteczniejszym zawodnikiem był tym razem Patryk Wypych, który zdobył 11 bramek.

UKS Anilana Łódź – SPR Handball Płock 25:40 (11:18)

SPR: Rozumek, Kinalski – Mikołajewski, Koper 4, Dembiński, Dąbrowski, Frączek 2, Piórkowski 3, Suski 10, Komorowski 3, Kosiński 2, Rybicki, Sztorc 5, Wypych 11.