REKLAMA

Spotkanie właścicieli mercedesów i nie tylko! Pomogą zwierzętom z płockiego schroniska

REKLAMA

Już za nieco ponad miesiąc w Płocku odbędzie się II Charytatywny Spot z Mercedesem. Wszyscy właściciele mercedesów (ale nie tylko!) będą mogli się spotkać i pomóc zwierzętom z płockiego schroniska.

4 kwietnia nad Sobótką w Płocku odbędzie się zlot fanów czterech kółek. Wydarzenie skierowane jest głównie do właścicieli samochodów marki Mercedes-Benz, jednak organizatorzy podkreślają, że zaproszeni są wszyscy fani motoryzacji, bez względu na markę pojazdu, którym się poruszają.

– Wszystkie auta z gwiazdą na masce będą mile widziane i te bez gwiazdy również. Głównie chodzi o poznanie nowych osób z tą samą pasją do tych samych aut i wymiany doświadczeń z nimi związanych – wyjaśniają organizatorzy.

Jednak celem zlotu nie jest wyłącznie spotkanie i wymiana doświadczeń. Organizatorzy zachęcają do przyłączenia się do zbiórki na rzecz płockiego schroniska dla zwierząt. Uczestnicy mogą przekazać stare koce i poduszki, a także karmę dla zwierząt.– Każdy fan motoryzacji kręci kilometry bez celu, może by tak tego dnia zrobić kilka kilometrów w jakimś szczytnym celu. Pokażmy, że fani motoryzacji to nie tylko pisk opon, kłęby dymu i hałas, pokażmy, jak mamy wielkie serca i jak dużo jest w nas dobra i człowieczeństwa, pomóżmy zwierzakom ze schroniska – apelują organizatorzy.

Miejsce: parking przy ulicy Rybaki przy zalewie Sobótka w Płocku
Czas: 4 kwietnia godzina 15

Organizatorem wydarzenia jest inicjatywa MotoParadise, która zrzesza pasjonatów marki Mercedes-Benz. Najnowsze informacje na temat zlotu można znaleźć na profilu facebookowym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU