REKLAMA

Spotkania z reportażem w Domu Darmstadt

REKLAMA

W czwartek 31 stycznia w Domu Darmstadt odbędzie się pierwsze „Spotkanie z reportażem”, które poprowadzi Irena Piłatowska z Polskiego Radia. Co w programie?

Irena Piłatowska to znana dziennikarka Polskiego Radia, która reportażem zajmuje się od 1984 roku. Jej audycje były emitowane w wielu rozgłośniach świata. Znajdują się one m.in. w zbiorach Instytutu im. Gen. Wł. Sikorskiego w Londynie, czy w Bibliotece Narodowej na Manhattanie w Nowym Jorku. Dziennikarka za swą pracę została uhonorowana w sumie ponad 50 prestiżowymi nagrodami. Przyznano jej m.in. Złoty Mikrofon – najwyższe polskie wyróżnienie dla twórców radiowych. Miesięcznik „Pani” uznał ją w 1999 roku za jedną ze 100 Polek, budzących podziw i uznanie w kraju i zagranicą.

Redaktor naczelna Studia Reportażu i Dokumentu zaprezentuje opowieść o Ninie Andrycz, znakomitej polskiej aktorce („Nina Andrycz. Czwarty wymiar życia” reżysera Wojciecha Markiewicza), a także recital Jana Jakuba Należytego. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z autorem.To pierwsze „Spotkanie z reportażem”, które zapoczątkuje całą, odbywającą się cyklicznie serię. Znakomite, polskie reportaże będzie można oglądać w Domu Darmstadt w każdy ostatni czwartek miesiąca. Wstęp wolny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU