REKLAMA

Spędź noc w muzeum

REKLAMA

Kolejny raz mamy okazję obejrzeć wystawy muzealne z zupełnie innej perspektywy – nieco tajemniczej, mrocznej, nastrojowej. W tę jedną noc w roku muzea otwierają swe podwoje na kilka godzin, pozwalając zwiedzającym na wyjątkowe spędzenie czasu w towarzystwie ekspozycji.

Płockie muzea zapraszają na wyjątkową noc z 18 na 19 maja, w godz. 18-1, pod hasłem „Lata dwudzieste, lata trzydzieste…”. Nocne zwiedzanie będzie możliwe w:
– Muzeum Mazowieckim w Płocku, ul. Tumska 8
– Galerii Kino, ul. Tumska 5a
– Spichlerzu, ul. K.Wielkiego 11 B
– Muzeum Żydów Mazowieckich, ul. Kwiatka 7.

Płocczanie, którzy zdecydują się na nocną wyprawę, klimat lat dwudziestych i lat trzydziestych poczują w kamienicach Muzeum Mazowieckiego przy ulicy Tumskiej dzięki muzyce, w wykonaniu kwartetu smyczkowego Płockiej Orkiestry Symfonicznej, który wystąpi o godz. 21 i 23. Będzie można również zrobić sobie fotografię w stylu retro. W Muzeum Żydów Mazowieckich goście napiją się kawy „po żydowsku”, a NoveKino Przedwiośnie tylko w tę noc zaprasza na trzy filmy:
– godz. 18 „Lata dwudzieste, lata trzydzieste“
– godz. 20 „Miłość Ci wszystko wybaczy“
– godz. 22 „Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy“.
Wstęp w cenie 5 zł.Współorganizatorami płockiej Nocy Muzeów są: Płocka Orkiestra Symfoniczna, NoveKino Przedwiośnie, Muzeum Diecezjalne w Płocku oraz Urząd Miasta Płocka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 0

  1. Agnieszka says:

    Zawsze można po koncercie Bajmu udać się do muzeum ;)

  2. Olekx says:

    Miałem wybrać się z mamą do Muzeum w Płocku, ale jako, że zawita u Nas w Płocku 18 maja Bajm… to nie ma co… taka noc będzie jeszcze pewnie nie jedna, heh. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU