REKLAMA

Specjalny pokaz filmu „Serce, serduszko” w Heliosie [KONKURS]

REKLAMA

Już jutro w kinie Helios odbędzie się specjalny pokaz filmu „Serce, serduszko” z udziałem Jana Jakuba Kolskiego, reżysera obrazu. Przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania czekają trzy podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

PowiązaneTematy

„Serce, serduszko” to najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego. Obraz opowiada historię Maszeńki, która marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży.

Dziewczyny razem przemierzają całą Polskę, od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić marzenia. Maszeńki szuka też jej ojciec, który musi na nowo odnaleźć drogę do serca córki i odmienić swoje życie. W filmie zagrali m.in. Marcin Dorociński, Julia Kijowska i Borys Szyc.Konkurs

Już jutro, w piątek, 12 grudnia, o godzinie 18.30 w kinie Helios odbędzie się uroczysty pokaz filmu z udziałem reżysera Jana Jakuba Kolskiego. To niezwykła okazja do tego, by na żywo usłyszeć jakie historie i ciekawostki ma do opowiedzenia twórca filmu. Liczba miejsc na specjalny seans jest ograniczona. Mamy dla Was jednak niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania czekają trzy podwójne zaproszenia na piątkowy seans. Co zrobić, aby je wygrać? Wystarczy krótko odpowiedzieć na pytanie: Kim chcieliście zostać jako dziecko i dlaczego?

Nagrodę, a więc jedno z trzech podwójnych zaproszeń na jutrzejszy seans, otrzymają osoby, które udzielą najciekawszej odpowiedzi według redakcji. Na zgłoszenia czekamy do końca dzisiejszego dnia (do północy) pod adresem: michal@petroecho.pl. O sposobie odbioru nagrody poinformujemy mailowo.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU