REKLAMA

Specjalna akcja dla naszych patronów: Mamy bilety na mecz szczypiornistów. A to tylko początek!

REKLAMA

Już w najbliższą sobotę ORLEN Wisła Płock zmierzy się z SPR Stal Mielec. Dla naszych patronów mamy specjalne podziękowanie za wspieranie nas – podwójne zaproszenia na to spotkanie.

Luzowanie obostrzeń przynosi efekt, w postaci większej ilości wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych czy sportowych. Daje to nam również możliwość odwdzięczenia się naszym patronom, którzy wspierają naszą działalność.

Rozpoczynamy wydarzeniem sportowym – w najbliższą sobotę, 29 maja, w ORLEN Arenie płoccy szczypiorniści zmierzą się z drużyną SPR Stal Mielec. Mamy 35 podwójnych zaproszeń do rozdania. Pierwszych 35 naszych patronów, którzy wyrażą taką chęć na naszej GRUPIE DLA PATRONÓW pod postem do godz. 22 w dn. 27 maja br. (czwartek), otrzyma wiadomość z informacją, w jaki sposób odebrać bilety.

Sponsorem biletów na mecz ORLEN Wisły Płock jest PKN ORLEN.Uwaga! Podczas meczu obowiązuje nadal reżim sanitarny, w związku z czym każda osoba uczestnicząca w imprezie masowej organizowanej przez Sekcję Piłki Ręcznej Wisła Płock SA zobowiązana jest do:

  1. Poddaniu się obowiązkowemu mierzeniu temperatury przed wejściem na teren imprezy masowej, oraz w każdym momencie zauważonych zmian zdrowotnych.
  2. Noszenia maseczki zakrywającej usta i nos przez cały czas przebywania w czasie imprezy masowej z wyłączeniem czasu spożywania jedzenia i napojów.
  3. Dezynfekcji rąk przy wejściu na teren imprezy masowej.
  4. Zachowaniu miejsca odstępu minimum jednego krzesełka od innych uczestników imprezy masowej.
  5. Przestrzegania obowiązku zajmowania miejsc wskazanych na bilecie / zaproszeniu.
  6. Przestrzegania zakazu zajmowania miejsc wyłączonych.

Jeśli więc możesz przeznaczyć równowartość jednej kawy (8.99 zł) dla nas w miesiącu – będziemy wdzięczni. Zobacz jak i… ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM [kliknij w link].

Wśród naszych patronów będziemy rozdawać wszystko to, co otrzymamy jako gratisy – wejściówki, bilety, kody, koszulki, ale i specjalne niespodzianki od nas. Tylko dla Was wykonamy także specjalne materiały prasowe. Dziękujemy za wspieranie nas!

Klauzula informacyjna (RODO)
Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znane jako „GDPR” lub „RODO”).
1. Administratorem danych osobowych jest Sentra Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Płocku przy ulicy Dobrzyńskiej 36, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod nr: KRS – 0000673409, NIP – 7743234064, REGON – 367039420. Adres e-mail: redakcja@petronews.pl.
2. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie dla celu organizacji i przeprowadzenia konkursu. 
3. Każdy uczestnik, który prześle zgłoszenie do konkursu, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu jego realizacji.
4. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane.
5. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem: przypadków przewidzianych przepisami prawa.
6. Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
7. Uczestnicy posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa: prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
8. Uczestnicy mają prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
9. Dane uczestników nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
10. Do udziału w konkursie niezbędne jest podanie wyłącznie poprawnego adresu e-mail, na który zostanie przesłana informacja o sposobie odebrania biletów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU