Sobota pełna emocji… sportowych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę odbyła się impreza o nazwie “Sportowa Sobota”, organizowana przez Studio Tańca i Ruchu Break Loose, w zakresie grantu otrzymanego z projektu Youth Bank.

Zobacz również: Youth Bank rozdał granty

13 czerwca, plac przy Al. Kobylińskiego 13 zamienił się w arenę zmagań najmłodszych płocczan. Zawody sportowe dla dzieci rozgrywały się w czterech kategoriach wiekowych: 3-6, 7-9, 10-12 lat oraz 13+.

W trakcie trwania “Sportowej soboty”, dzieci miały okazję sprawdzić się w biegach sprawnościowych, konkurencjach z piłkami, czy też sprintach. Dodatkowo, instruktorzy Studia Tańca i Ruchu Break Loose poprowadzili warsztaty taneczne oraz zaprezentowali profesjonalne pokazy breakdance i hip hop-u.

Najlepsi uczestnicy sobotniej imprezy otrzymali atrakcyjne nagrody oraz puchary i medale. Ponadto, została wylosowana nagroda specjalna, ufundowana przez organizatorów. Drobny upominek otrzymał również najmłodszy uczestnik zawodów – czteroletni sportowiec.

Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, dzieci świetnie się bawiły i w związku z tym planowane są kolejne edycje tego wydarzenia.

– Mam w planach zrobienie z tego wydarzenia imprezy cyklicznej – podsumował “Sportową sobotę” jej organizator Filip Ogończyk-Mąkowski.

PetroNews jest patronem medialnym projektu Youth Bank.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji