REKLAMA

SMS od lekarza

REKLAMA

Zapomniałeś o wizycie u lekarza? Spokojnie, on o niej pamięta i przypomina – SMS-em.

SMS od lekarza to nowy pomysł ORLEN Medici. Firma, idąc z duchem XXI wieku, wysyła do swoich pacjentów wiadomości, które przypominają o umówionej wizycie. Powiadomienie rozsyłane jest na trzy dni robocze przed wyznaczoną wizytą u specjalisty. Dzięki temu pacjent może przesłać informację zwrotną o ewentualnej rezygnacji – co przyczyni się do skrócenia czasu oczekiwania do lekarza. Ponadto rano, w dniu wizyty, wysyłana jest kolejna wiadomość – przypominająca o niezbędnych dokumentach.

– Podobny system powiadamiania ma tylko kilka sieci prywatnych przychodni w Polsce, ale nie w miastach wielkości Płocka – powiedział Artur Krawczyk, prezes ORLEN Medica. – Koszty tej usługi na razie nie są duże, ze względu na małą ilość pacjentów w bazie danych, którzy podali numer komórkowy – dodaje.782 633 422 – SMS od Orlen Medica, który przypomni Ci o wizycie u lekarza

Działanie systemu uzależnione jest od kompletności danych pacjentów. Właśnie dlatego pacjenci, odwiedzający przychodnie przy ul. Chemików 7 i Kutrzeby 11 mogą zostać proszeni o weryfikację danych. Ze względu na minimalizację kosztów, ORLEN Medica chce wprowadzić także powiadomienie mailowe.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Mex says:

    Dobre. Może niedługo okaże się że lekarze przyjmują pacjentów tak jakby to była ich praca za pieniądze pacjentów a nie łaska. Krok w dobrą stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU