Śmiertelne pobicie pod Płockiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W nocy z 8 na 9 czerwca, w podpłockich Proboszczewicach doszło do tragicznego zdarzenia. Pobito dwóch mężczyzn, jeden z nich zmarł na miejscu, drugi – w stanie ciężkim – trafił do szpitala.

Informację o tym zdarzeniu przekazał nam czytelnik. Z jego relacji wynika, iż do tego tragicznego zdarzenia doszło około północy. Mężczyźni, jadąc w stronę Proboszczewic, zatrzymali się, by podwieźć autostopowiczkę.

– Ta dziewczyna zadzwoniła po swoich kolegów twierdząc, że jest bita – relacjonuje czytelnik. – Przyjechali samochodem, nie wiem ilu ich było, i zaczęli bić mężczyzn – dodaje. Jeden z pobitych w wyniku obrażeń zmarł na miejscu, drugi zaś o włos uniknął śmierci.

Policja potwierdza te informacje. – W nocy faktycznie doszło do takiego pobicia – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Na miejscu znajdują się funkcjonariusze, którzy prowadzą czynności – przyznał, odsyłając nas do prokuratury, która prowadzi sprawę.

Więcej szczegółów wkrótce.

Podziel się:

14 komentarzy

  1. Małoletnią inicjatorkę do zakładu wychowawczego na 2 lata, po tym czasie oskarżenie o współudział w morderstwie. Reszta rodzinki W. już dawno powinna siedzieć, i zapewne wszyscy się tam spotkają i będą zadowoleni. Będą mogli sobie tam opowiadać jak to kogo okradli, pobili, zabili – oczywiście dla nich to miłe wspomnienia. My nareszcie pozbylibyśmy się tego dziadostwa z Naszego miasteczka.

  2. ten c**j powinien dostac dozywocie. gdy bym mogl wymierzac sprawiedliwosc to skoniczylby jak witek. nigdy cie nie zapomne

  3. Kto walczy o życie? P. Maciej?? Z tego co mi wiadomo, nie został aż tak mocno poturbowany. Dla rodziny zmarłego szczere kondolencje.
    Nagle znalazło się wielu swiadków, ale pomóc nie było komu!

  4. Jak zwykle ludzie wypowiadaja sie nie majac zielonego pojecia o sprawie. Osoba, ktora rzekomo pobila tych ludzi jest moim sasiadem i w tej chwili walczy w szpitalu o zycie. Nie ma nawet nadziei na to, ze kiedys bedzie funkcjonowal normalnie. DO konca, zycia bedzie warzywem.

  5. User nie wiem czy tak powiat płocki jest patologią chyba się pomyliłeś bo i w mieście jest patologia i tak jak i na wsi jest patologia. Bardzo współczuję rodzinie ze ten jeden człowiek umarł.

  6. Co 14lata robila sama przy ulicy? rodzinka pewnie pijana jak co dzień. Nikt z tej rodziny normalny nie wyrosł i nie wyrośnie, piętno patologi.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji