Skuter Vapor czeka na ciebie!

REKLAMA

Wczoraj ruszył konkurs „Mikołaj w Twoim stylu w Galerii Mazovia”, w którym do wygrania jest skuter VAPOR marki ZIPP.

Co zrobić, żeby wygrać ten miejski, niezwykle praktyczny skuter? Opisać można to w czterech krokach:

PowiązaneTematy

  1. Trzeba być fanem lub polubić Galerię Mazovia na Facebooku.
  2. Zrobić ciekawe zdjęcie ze Świętym Mikołajem w Galerii MAZOVIA.
  3. Wysłać zdjęcie na adres e-mail: konkurs@galeriamazovia.com.pl.
  4. Zebrać pod swoim zdjęciem najwięcej „like’ów”, pochodzących od Fanów Galerii MAZOVIA na facebooku.

W konkursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat. Nadesłane zdjęcia będą zamieszczane od godz. 8 do 16 każdego dnia trwania konkursu przez Administratora facebooka Galerii. Zgłoszenie nadesłane po godz. 16 zostanie zamieszczone na profilu po godz. 8 następnego dnia.

Zwycięzcą konkursu i jednocześnie właścicielem skutera zostanie osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej „like’ów”, pochodzących od Fanów Galerii MAZOVIA na FB.

Konkurs trwa od 7grudnia godz. 16 do 18 grudnia godz. 18. Uwaga! Ostatnim dniem nadsyłania zgłoszeń jest przeddzień zakończenia konkursu (17 grudnia do godz. 16).

*Regulamin konkursu do pobrania – pobierz plik.

W najbliższy weekend, 10 i 11 grudnia, Galeria MAZOVIA zaprasza również na Świąteczne Warsztaty Mikołajkowe, w trakcie których dzieci i rodzice będą mogli własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne i dekorować bombki. Dla tych, którzy jeszcze nie poprosili św. Mikołaja o prezenty, galeria przygotowała Świąteczną pocztę, czyli kącik pisania listów do św. Mikołaja.

Do 23 grudnia na wszystkich chętnych do wspólnego pozowania będzie czekał Święty Mikołaj. Przedświateczne zakupy można uprzyjemnić pamiątkowym zdjęciem z najfajniejszym świętym.