REKLAMA

Skrzyżowanie Bielskiej z Targową do przebudowy

REKLAMA

Do końca lipca zostanie przebudowane skrzyżowanie ulic Bielskiej z Targową. W rozstrzygniętym przetargu najkorzystniejszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. z Gostynina.

Właśnie został rozstrzygnięty przetarg na przebudowę skrzyżowania ulic Bielskiej z Targową. Inwestycję, za którą jest odpowiedzialny Pełnomocnik ds. Inwestycji Strategicznych, do końca lipca 2013 zrealizuje firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. z Gostynina za kwotę 4.94 mln złotych brutto.

Prace drogowe i budowlane rozpoczną się wiosną. Przebudowa skrzyżowania ulic Bielskiej z Targową obejmie remont chodników, zjazdów, odwodnień oraz wodociągów, ale przede wszystkim wybudowane zostaną nowe nawierzchnie jezdni na skrzyżowaniu oraz w ciągach ulic: około 380 metrów Bielskiej i 120 metrów Targowej. Powstanie także nowy chodnik, ścieżka rowerowa, a wszystko to oświetlą nowe lampy uliczne.Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca lipca 2013 r. Wykonawca udzieli trzy lata gwarancji na wszystkie prace, okres ten będzie liczony będzie od daty końcowego odbioru inwestycji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU