ADVERTISEMENT

Skate Arena otwarta

ADVERTISEMENT

Od dzisiaj miłośnicy akrobacji na rolkach, deskorolkach czy rowerach mogą trenować swoją pasję na skateparku w pobliżu Orlen Areny. Pogoda co prawda niezbyt sprzyja, ale śmiałków na otwarciu nie brakowało.

Idąc na miejsce otwarcia Skate Areny słyszeliśmy po drodze głosy, że kto robi skatepark na zimę? To na Dzień Dziecka zrobią otwarcie lodowiska? Rzeczywiście, pogoda nie sprzyjała inauguracji tego typu obiektu. Śnieg pokrył śliską warstwą powierzchnię skateparku, która stała się idealnym miejscem do ćwiczenia równowagi.

PowiązaneTematy

Mróz nie zniechęcił jednak grupki młodzieży, która postanowiła wypróbować nowy teren w trudnych, zimowych warunkach. Kończyło się to często w łatwy do przewidzenia sposób, czyli zderzeniem z mokrą warstwą zalegającego śniegu. Upadający podnosili się z uśmiechem i walczyli z naturą dopóki wystarczyło im sił.

Wiosna zapewne przyciągnie więcej osób, które będą chciały wykonywać akrobacje na poręczach, schodach czy niecce Skate Areny. Warto jednak wcześniej dokładnie przeczytać regulamin obiektu, który wyraźnie zaznacza obowiązki i odpowiedzialność osób ćwiczących, swoje umiejętności na skateparku.