Sienkiewicza nieprzejezdna, na Jachowicza utrudnienia

REKLAMA

PowiązaneTematy

Od jutra do niedzieli drogowcy ponownie zamkną ulicę Sienkiewicza, na której trwają prace, związane z wymianą nawierzchni. Utrudnienia czekają też na Alejach Jachowicza, gdzie dzisiaj i jutro prawy pas w obrębie skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka 1920 będzie włączony z ruchu.

Ulica Sienkiewicza nieprzejezdna w dniach 26-29 lipca

W związku z remontem, w czwartek 26 lipca około godziny 6 zostanie zamknięty odcinek ul. Sienkiewicza, od ul. Tumskiej do ul. Ostatniej. Duże utrudnienia będą występować zwłaszcza w rejonie skrzyżowania ul. Sienkiewicza z ul. Bielską. Zacznie obowiązywać czasowa organizacja ruchu.

  • skrzyżowanie Sienkiewicza – Tumska będzie od czwartku do soboty okresowo całkowicie wyłączane z ruchu na czas frezowania starej nawierzchni oraz układania poszczególnych warstw nowej nawierzchni jezdni; będą występowały znaczne utrudnienia w ruchu pieszym i dla pojazdów uprawnionych do wjazdu w ul. Tumską; będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu dla pojazdów uprawnionych do poruszania się ul. Tumską,
  • skrzyżowanie Sienkiewicza – Kaczmarskiego będzie od czwartku do soboty całkowicie wyłączone z ruchu; będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu umożliwiająca wyjazd i wyjazd w ul. Kaczmarskiego wyłącznie od ul. Królewieckiej,
  • skrzyżowanie Sienkiewicza – Bielska będzie od czwartku do soboty okresowo całkowicie wyłączane z ruchu na czas frezowania starej nawierzchni oraz układania poszczególnych warstw nowej nawierzchni jezdni; ruch będzie kierowany ręcznie, będą występowały znaczne utrudnienia w ruchu pieszym i pojazdów; zalecany objazd dla pojazdów jadących ul. Bielską w kierunku Starego Miasta i ul. Kwiatka: Al. Kobylińskiego – ul. Łukasiewicza – ul. Nowowiejskiego,
  • skrzyżowanie Sienkiewicza – Ostatnia pozostanie przejezdne, w obrębie skrzyżowania mogą jednak występować okresowe utrudnienia w ruchu.

Remontowany odcinek ul. Sienkiewicza będzie wyłączony z ruchu do niedzieli 29 lipca. Okres wyłączenia jest uzależniony od warunków atmosferycznych. W przypadku opadów deszczu może ulec zmianie. W okresie od czwartku 26 lipca do niedzieli 29 lipca włącznie autobusy Komunikacji Miejskiej, które mają przystanki przy ul. Sienkiewicza pojadą objazdami.

Utrudnienia w ruchu na Al. Jachowicza

Dzisiaj i jutro (25-26 lipca) w Al. Jachowicza na wysokości skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka 1920 r. (kierunek do centrum) będą występowały utrudnienia w ruchu (zwężenie jezdni, ograniczenie prędkości), w związku z prowadzonymi pracami na ul. Obrońców Płocka 1920 r.

W środę o godz. 10 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, która będzie obowiązywać do czwartku. W tym czasie będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40km/h oraz zwężenie jezdni (prawy pas Al. Jachowicza w obrębie skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka 1920 r. wyłączony z ruchu).