REKLAMA

Są granty na pomysły dla płocczan. Można już przedstawiać projekty

REKLAMA

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” ponownie ogłasza konkurs grantowy na realizację projektów społecznych. Jest to już 10. edycja konkursu grantowego dla organizacji pozarządowych oraz 4. edycja, w ramach której środki finansowe zostaną przyznane osobom indywidualnym i podmiotom niezrzeszonym.

Celem kolejnej edycji konkursu grantowego Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” jest wsparcie działań organizacji pozarządowych, osób indywidualnych i grup nieformalnych, które mają przynieść poprawę jakości życia mieszkańców Płocka.

Jak wyjaśniają w Fundacji, w tegorocznej edycji promowane będą (ogłoszone przez ONZ) Cele Zrównoważonego Rozwoju SDGs.

źródło: http://www.un.org.pl

– Ich realizacja poprzez wszystkie dostępne środki, w tym również przez sieć Internet, jest szansą na to, aby zapewnić obecnym i przyszłym pokoleniom lepszą przyszłość, szczególnie w obliczu dzisiejszych wyzwań. Fundusz Grantowy dla Płocka i społecznie odpowiedzialni Fundatorzy zdają sobie sprawę, że globalne wyzwania, przede wszystkim w świecie pogrążonym w epidemii koronawirusa, ale także trudności gospodarcze, społeczne, klimatyczne i edukacyjne, osiągnęły poziom złożoności, których nie rozwiążemy na poziomie jednostki czy nawet pojedynczej organizacji – tłumaczą w Fundacji.

Jak dodają organizatorzy, wierzą, że pomysły dofinansowane w tegorocznej edycji konkursu grantowego będą innowacyjne, dostosowane do obecnie panujących warunków, wykorzystujące nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne, które posłużą całej społeczności mieszkańców Płocka.

Środki finansowe umożliwiające realizację projektów dla płocczan pochodzą od Fundatorów Fundacji – PKN ORLEN i Basell Orlen Polyolefins oraz darowizny Levi Strauss Foundation.  • Organizacje pozarządowe mogą aplikować o granty do 25 tys. zł.
  • Osoby indywidualne i grupy nieformalne mogą uzyskać do 5 tys. zł.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne i w trosce o bezpieczeństwo uczestników, w tym roku nie odbędzie się spotkanie inauguracyjne nowej edycji konkursu grantowego. Organizatorzy zachęcają do kontaktu: adres e-mail: kontakt@fundusz-grantowy.pl lub tel. 601 070 506, od pn. – pt. w godz. 8:00 – 15:00.

Wnioski konkursowe można składać do 23 listopada, do godz. 15:00.

Formularze konkursowe oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: fundusz-grantowy.pl/konkursy-grantowe.

Dotychczas Fundacja Fundusz Grantowy dla Płocka wsparła 400 projektów dla płocczan na łączną kwotę ponad 5.5 mln. zł. udział w nich wzięło ponad 100 tys. osób.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU