Rusza sprzedaż biletów na Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

We wrześniu w płockiej Orlen Arenie odbędzie się XI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Zagrają zawodnicy z Polski, Holandii, Niemiec i Rosji. Jeszcze w tym tygodniu rusza sprzedaż biletów na to siatkarskie święto.

Na tę chwilę czekało wielu kibiców siatkarskich. Od czwartku 20 czerwca rusza sprzedaż biletów na XI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W tym roku za wejściówkę na cały dzień zawodów (dwa mecze) zapłacimy od 30 do 120 złotych.

Organizatorzy przewidzieli też niespodziankę dla domów dziecka: 70 bezpłatnych biletów na każdy dzień Memoriału. Aby z nich skorzystać, należy napisać w formularzu kontaktowym na stronie Fundacji, w jaki sposób podopieczni danej placówki kibicują Reprezentacji Polski i dlaczego to właśnie one mają obejrzeć turniej z trybun. Za najciekawszy list – dodatkowo – nagroda-niespodzianka!

Przypominamy: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to największy i najbardziej prestiżowy towarzyski turniej siatkarski na świecie. Do tej pory wzięły w nim udział 24 czołowe reprezentacje krajów pięciu kontynentów. Od pierwszej edycji Memoriał objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Przez 10 lat zmagania siatkarzy obejrzało na trybunach ponad 140.000 widzów, średnio 5000 na jeden mecz.

Bilety będą dostępne w czwartek, od godziny 20 na portalu www.abilet.pl.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji