REKLAMA

Rusza sprzedaż biletów na Audioriver

REKLAMA

Rusza sprzedaż biletów na festiwal Audioriver, który odbędzie się w Płocku w lipcu. Ceny na najbliższą edycję są niemal identyczne jak te, które obowiązywały w ubiegłym roku. 

Nowością jest bardzo wcześnie dostępna, tańsza pula promocyjna (110 zł za dwa dni festiwalu). Jej sprzedaż zostanie zakończona 13 marca, wówczas ceny karnetów wzrosną – do 130 zł. Kolejna pula, w cenie 160 zł, ruszy 9 maja. Finalny koszt karnetów to 190 zł. Dodatkowo, w tygodniu przed festiwalem, a więc tak jak to miało miejsce rok temu, zostaną wprowadzone bilety jednodniowe w cenie 100 zł za każdy dzień. Karnety dostępne są m.in. w salonach Empik, na ebilet.pl oraz audioriver.pl.

To, że warto zaopatrzyć się w wejściówki, potwierdzają wyniki plebiscytu czytelników portalu Muno.pl (jednego z największych serwisów o muzyce elektronicznej). Audioriver, już drugi rok z rzędu, wygrał w kategorii na polski Festiwal Roku.Trzydniowy festiwal odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Organizatorzy dotychczas ogłosili występy takich gwiazd jak: GusGus live, Netsky live, Jeff Mills, Tale Of Us, Alex Smoke pres. Wraetlic live czy Oszibarack live.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU