Rusza piłkarska liga

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
22 września rozpocznie się II edycja ORLEN PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11 (sezon 2012/2013), której głównym organizatorem jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej we współpracy z Urzędem Miasta Płocka oraz PKN ORLEN S.A.

Uroczysta inauguracja ligi odbędzie się 18 września 2012 roku o godz. 9.00 na terenie orlika przy Ogrodzie Jordanowskim. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 12 płockich szkół podstawowych. Zwycięzcę poznamy w maju 2013 roku. Każda drużyna otrzyma profesjonalne stroje sportowe, przygotowane specjalnie na potrzeby projektu. Sponsorem tytularnym Ligi jest PKN ORLEN SA.

Jak piszą organizatorzy, głównym celem rozgrywek jest m.in. popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, wychowanie przez sport, promocja zabawy w duchu fair play oraz poszukiwanie młodych kandydatów do szkolenia piłkarskiego.

W rozgrywkach ORLEN PŁOCKIEJ LIGI – ORLIK U-11 weźmie udział 30 zespołów. Drużyny składają się z 16 zawodników, ale na boisku grają zespoły siedmioosobowe, w tym bramkarz. Zespoły, które wezmą udział w rozgrywkach muszą posiadać imienną listę zawodników podpisaną przez przedstawiciela Klubu, ważne legitymacje szkolne lub dokument ze zdjęciem. Zawodnicy muszą mieć również aktualne karty zdrowia zawodnika lub zbiorową listę, podpisaną przez lekarza i przedstawiciela Klubu. Pierwsze mecze składają się z dwóch 7,5-minutowych połów (z 2-minutową przerwą), a mecze półfinałowe i finałowe z dwóch, 15-minutowych połów, które rozdzieli także 2-minutowa przerwa.

Tutaj możecie podejrzeć rozkład meczów: Terminarz rozgrywek

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji