ADVERTISEMENT

Rozpoczęły się zapisy do E-Sport Płock League

ADVERTISEMENT

Na początek Counter-Strike GO, a później kolejne gry. Rusza E-Sport Płock League, w której będzie można rywalizować z graczami z Płocka i okolic.

fot. materiały producenta

Niedawno rozpoczęły się zapisy do E-Sport Płock League – internetowej ligi, na której płaszczyźnie mają rywalizować gracze z Płocka i okolic. Obecnie zapisy dotyczą Counter-Strike: Global Offensive, jednak organizatorzy przewidują rozszerzenie rywalizacji na inne tytuły.

PowiązaneTematy

No Content Available

W przyszłości rozgrywki EPL mają obejmować takie legendarne tytuły, jak League Of Legends, World Of Tanks oraz Overwatch. Liga została oparta na platformie faceit.com i jest porównywalna do takich lig jak Faceit Pro League oraz Polish Pro League.

– Tryb rozgrywek 5 vs 5 z mieszanymi składami, każdy gracz wchodzi do kolejki indywidualnie, nie są to kolejki dla stałych teamów (tzw. Piątek), jednak i takie w przyszłości planujemy otworzyć – opowiadają organizatorzy.

Jeśli zainteresowanie ligą wzrośnie, organizatorzy planują również stworzyć kolejki premiowane, gdzie zawodnicy będą mieli okazję zdobywać nagrody.

Więcej informacji na profilu facebookowym E-Sport Płock League. Zapisy do hubów Counter-Strike’a TUTAJ.