Rozpoczęła się modernizacja sieci. Klienci Orange i T-Mobile z problemami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kilka dni temu informowaliśmy, że klienci sieci Orange odczuwać będą spadek jakości połączeń w związku z modernizacją sieci w okolicach Płocka. Jak się okazuje, problem ten dotyczył będzie także abonentów T-Mobile z naszego miasta i okolicznych miejscowości.

W czerwcu rozpoczęła się modernizacja stacji bazowych firmy NetWorkS!, firmy obsługujących sieci Orange i T-Mobile. Prace, prowadzone na terenie Płocka i okolic, zostały podzielone na trzy obszary: Sierpc i okolice (te wystartowały 14 czerwca), Płock (16 czerwca) oraz Gostynin – Wyszogród (23 czerwca).

Modernizacja w każdym z regionów ma trwać przez sześć tygodniu. W tym czasie może dojść do problemów z wykonywaniem i odbieraniem połączeń, a także – jak w wcześniej zapowiadał operator sieci Orange – do zrywania połączeń. By zminimalizować niedogodności, część prac będzie prowadzona nocą.

Unowocześnianie stacji bazowych w okolicach Płocka i w naszym mieście ma usprawnić łączność i zwiększyć zasięg internetu. Wzrośnie też liczba stacji – w przypadku 2G z dotychczasowych 24 do 29, zaś w 3G z 21 do 29.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji