REKLAMA

Rozkręć biznes na dworcu!

REKLAMA

Ponad 14 miesięcy temu dla płockiego dworca autobusowo-kolejowego rozpoczęła się nowa era. Wyremontowany dworzec pozwolił na stworzenie miejsca, w którym podróżni mają zapewniony komfort i pełen zakres usług. Na dworcu rozwija się biznes, a my spróbujemy zainspirować płockich przedsiębiorców do zrealizowania swoich inwestycji w tym nowoczesnym miejscu.

Salon tatuażu

Na dworcu powstaje studio tatuażu, które zapowiadaliśmy w poprzednim odcinku. Prowadzi je Tomasz Masiukiewicz, absolwent płockiego Liceum Plastycznego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Pan Tomasz prywatnie maluje również obrazy na płótnie, nie tylko na ludzkiej skórze.

dworzec (2)– Tatuażem interesowałem się już w podstawówce. To zupełnie inna metoda niż tradycyjne malarstwo – przyznaje pan Tomasz. – Jeśli klient ma swój wzór tatuażu, najpierw analizujemy rysunek pod kątem tego, czy będzie dobrze na nas wyglądał. Jeśli nie ma pomysłu, podpowiadamy własne wzory. Tatuaże wykonujemy zarówno w kolorze, jak i jednobarwne – wyjaśnia.

Jaki jest koszt wykonania tatuażu? – Od 100 zł do nawet kilku tysięcy. Zależy to oczywiście od wielkości i kolorystyki rysunku – tłumaczy pan Tomasz.

dworzec (11)Już wkrótce na dworcu swoją firmę otwiera także Wioleta Kalbarczyk. – Będą to usługi finansowe – wyjaśniła nam pani Wioleta. – Zajmiemy się pośrednictwem kredytowym, windykacją oraz poradami prawnymi, współpracujemy z kancelariami, radcami prawnymi i notariuszami – dodała pani Wioleta, która otwarcie przewiduje w maju.

Trwają także prace wykończeniowe w nowym gabinecie kosmetycznym i solarium „Euforia”. Jak udało się nam podejrzeć, prace są już na ostatniej prostej.

22 kwietnia o godz. 12 zapraszamy natomiast do  galerii „Green Gallery” na dworcu, gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie nowej wystawy fotograficznej pt. ”Niewidoczne serce Zoo”. Wystawa będzie czynna do 20 maja br.Rozkręć swój biznes!

Spółka Rynex posiada jeszcze kilka lokali do wynajęcia na terenie dworca. Jakie udogodnienia znajdą najemcy?

Dworzec1Dworzec czynny jest w godzinach od 5.30-22.30. Dziennie z infrastruktury przy ul. Dworcowej 46 korzysta około 4 tys. osób – to potencjał, który warto wykorzystać! Budynek posiada całodobową ochronę, a także monitoring. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają instalację przeciwpożarową i termowentylację. Każdy lokal usługowy posiada przeszklone witryny, a najemcy mogą skorzystać z sieci wi-fi. Do dyspozycji klientów na terenie dworca znajduje się około 35 miejsc parkingowych, dodatkowe miejsca parkingowe są w pobliżu budynku.

dworzec (3)Do wynajęcia są obecnie lokale: numer 051 o powierzchni 35,7 m2 oraz większy, numer 052 o powierzchni 40,17 m2. Obydwa lokale posiadają okna od strony peronów kolejowych, koszty mediów naliczane są zgodnie z licznikiem. Wejście do galerii handlowej, w której mieści się lokal, znajduje się zarówno od zewnątrz, jak i poprzez dworcową poczekalnię. Wszystkie pomieszczenia są oczywiście kompletnie wykończone i gotowe do użytkowania. Najemcy mogą korzystać również z możliwości reklamowania się na nośnikach ledowych umieszczonych na zewnątrz, przy poszczególnych peronach, oraz wewnątrz, na dużym wyświetlaczu.

Dodatkowe informacje uzyskacie:
– w siedzibie Spółki Rynex, przy ul. 1 Maja 7a
– telefonicznie pod numerem: (24) 364-01-09, kom.: 785-504-836
– rynex.com.pl
– rynex@rynex.com.pl

A jakie usługi Was przyciągnęłyby na dworzec? Może macie jakiś pomysł na biznes w tym miejscu?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU