REKLAMA

Rozkręć biznes na dworcu!

REKLAMA

Ponad 14 miesięcy temu dla płockiego dworca autobusowo-kolejowego rozpoczęła się nowa era. Wyremontowany dworzec pozwolił na stworzenie miejsca, w którym podróżni mają zapewniony komfort i pełen zakres usług. Na dworcu rozwija się biznes, a my spróbujemy zainspirować płockich przedsiębiorców do zrealizowania swoich inwestycji w tym nowoczesnym miejscu.

Salon fryzjerski

FryzjerW galerii dworca autobusowo-kolejowego spotykamy właścicielkę salonu fryzjerskiego, Kingę Cupryjak. Dlaczego właśnie tutaj zlokalizowała swój biznes? – Zawsze chciałam być w takich miejscach, w których jest dużo ludzi – przyznaje pani Kinga. – Ten dworzec, szczególnie po remoncie, podobał mi się i postanowiłam przenieść tu działalność – wyjaśnia.

Jak się okazuje, salon fryzjerski pani Kinga ma od 2000 r., wcześniej prowadziła go przy Al. Jachowicza. – Miałam tam swoich klientów, którzy „przeszli” ze mną, ale są również nowi. Jestem bardzo zadowolona, naprawdę mamy duży ruch tutaj – uśmiecha się pani Kinga.

Kinga Cupryjak
Kinga Cupryjak

Właścicielka salonu fryzjerskiego w rozmowie z nami przyznaje, że czynnikiem przyciągającym klientki jest parking. – To ważne, bo w naszym mieście takich miejsc jest mało – tłumaczy. – Są tutaj również duże pomieszczenia, w moim przypadku ważne są przeszklone szyby, które dają dużo światła – wymienia.

Przy okazji pytamy o tendencje we fryzurach na wiosnę. – Bardzo modne są kolory naturalne, wygolone boki, asymetryczne fryzury, a u mężczyzn fryzura „na Prokopa”, czyli boki wygolone i wyraźny przedziałek na bok, no i broda – śmieje się pani Kinga, dodając, że tę fryzurę preferują zarówno młodzi, jak i starsi panowie.

Tymczasem już wkrótce na dworcu będziemy mogli skorzystać z kompatybilnych usług – solarium i salonu kosmetycznego. – Myślę, że zaczniemy działać w drugiej połowie kwietnia – potwierdza Marzena Świetlik, właścicielka salonu. – Dla klientów będzie dostępna jedna kabina do opalania, a wykonywać będziemy również podstawowe usługi kosmetyczne, jak manicure, zabiegi kosmetyczne na twarz, hennę woskowanie czy doczepianie rzęs – wymienia pani Marzena. Salon będzie czynny od wtorku do piątku w godzinach 10-18, a w sobotę od godz. 10 do 14.

Dla miłośników upiększania ciała w nieco bardziej dosłowny sposób również mamy niespodziankę – niedługo na dworcu będzie działało Studio tatuażu, o którym na pewno jeszcze napiszemy.Rozkręć swój biznes!

Spółka Rynex posiada jeszcze kilka lokali do wynajęcia na terenie dworca. Jakie udogodnienia znajdą najemcy?

Dworzec1Dworzec czynny jest w godzinach od 5.30-22.30. Dziennie z infrastruktury przy ul. Dworcowej 46 korzysta około 4 tys. osób – to potencjał, który warto wykorzystać! Budynek posiada całodobową ochronę, a także monitoring. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają instalację przeciwpożarową i termowentylację. Każdy lokal usługowy posiada przeszklone witryny, a najemcy mogą skorzystać z sieci wi-fi. Do dyspozycji klientów na terenie dworca znajduje się około 35 miejsc parkingowych, dodatkowe miejsca parkingowe są w pobliżu budynku.

Dworzec6Do wynajęcia jest obecnie lokal numer 054 o powierzchni 34,94 m2. Lokal posiada okna od strony peronów kolejowych, koszty mediów naliczane są zgodnie z licznikiem. Wejście do galerii handlowej, w której mieści się lokal, znajduje się zarówno od zewnątrz, jak i poprzez dworcową poczekalnię. Wszystkie lokale są oczywiście kompletnie wykończone i gotowe do użytkowania. Najemcy mogą korzystać również z możliwości reklamowania się na nośnikach ledowych umieszczonych na zewnątrz, przy poszczególnych peronach, oraz wewnątrz, na dużym wyświetlaczu.

Dodatkowe informacje uzyskacie:
– w siedzibie Spółki Rynex, przy ul. 1 Maja 7a
– telefonicznie pod numerem: (24) 364-01-09, kom.: 785-504-836
– rynex.com.pl
– rynex@rynex.com.pl

A jakie usługi Was przyciągnęłyby na dworzec? Może macie jakiś pomysł na biznes w tym miejscu?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU