Ponad 14 miesięcy temu dla płockiego dworca autobusowo-kolejowego rozpoczęła się nowa era. Wyremontowany dworzec pozwolił na stworzenie miejsca, w którym podróżni mają zapewniony komfort i pełen zakres usług. Na dworcu rozwija się biznes, a my spróbujemy zainspirować płockich przedsiębiorców do zrealizowania swoich inwestycji w tym nowoczesnym miejscu.

Green Wars

W obiekcie przy ulicy Dworcowej, administrowanym przez spółkę Rynex, można teraz smacznie zjeść. Restauracja Green Wars oferuje podróżnym, ale i płocczanom, smaczny, domowy posiłek za niewielką kwotę.

Krajewski

Krzysztof Krajewski

Skąd nazwa restauracji? – Green, czyli zielone barwy dworca, i Wars, kojarzący się z wagonem restauracyjnym polskich kolei – tłumaczy Krzysztof Krajewski, właściciel Green Wars, a także znanej restauracji “Estera”.

– Pomysł przeniesienia działalności na dworzec, to nie tylko przeniesienie baru dworcowego. Oczywiście, ofertę kierujemy do podróżnych, ale przygotowujemy także miejsce lunchowo-biznesowe dla okolicznego klienta – wyjaśnia swój pomysł na biznes restaurator. – Proponujemy posiłki w przystępnych cenach, wkrótce zaoferujemy także jedzenie na dowóz, a od kwietnia planujemy otworzenie punktu szybkiego jedzenia, typu zdrowe kanapki, sałatki, ale pizza. Oczywiście kontynuujemy naszą 20-letnią tradycję firmy cateringowej, w związku z czym będzie można kupić u nas posiłki do odgrzania w domu – opowiada o swoich planach Krzysztof Krajewski.

dworzec_rynex (5)Na dworcu można zjeść w tej chwil posiłki domowe, przygotowywane przez kucharzy, a nie odmrażane. – Najlepiej sprzedaje się oczywiście tradycyjny schabowy czy mielony i bigos – uśmiecha się właściciel Green Wars.

Jak wspomnieliśmy, od 10 marca można zaglądać także do „Green Gallery”, czyli małej galerii artystycznej.

Rozkręć swój biznes na dworcu! cz.1

Rozkręć swój biznes!

Spółka Rynex posiada jeszcze kilka lokali do wynajęcia na terenie dworca. Jakie udogodnienia znajdą najemcy?

dworzec_rynex (10)Dworzec czynny jest w godzinach od 5.30-22.30. Dziennie z infrastruktury przy ul. Dworcowej 46 korzysta około 4 tys. osób – to potencjał, który warto wykorzystać!Budynek posiada całodobową ochronę, a także monitoring. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają instalację przeciwpożarową i termowentylację. Każdy lokal usługowy posiada przeszklone witryny, a najemcy mogą skorzystać z sieci wi-fi. Do dyspozycji klientów na terenie dworca znajduje się około 35 miejsc parkingowych, dodatkowe miejsca parkingowe są w pobliżu budynku.

dworzec_rynex (13)Do wynajęcia jest obecnie lokal numer 053 o powierzchni 41,31 m2. Lokal posiada okna od strony peronów kolejowych, koszty mediów naliczane są zgodnie z licznikiem. Wejście do galerii handlowej, w której mieści się lokal, znajduje się zarówno od zewnątrz, jak i poprzez dworcową poczekalnię. Wszystkie lokale są oczywiście kompletnie wykończone i gotowe do użytkowania. Najemcy mogą korzystać również z możliwości reklamowania się na nośnikach ledowych umieszczonych na zewnątrz, przy poszczególnych peronach, oraz wewnątrz, na dużym wyświetlaczu.

dworzec_rynex (17)Jakiego rodzaju usługę można tam prowadzić? Na przykład solarium, do którego można podjechać o każdej porze dnia (w pobliżu dworca nie ma problemów z zaparkowaniem). Może to być również punkt bankowości dużej i małej. Być może sprawdziłaby się tam lokalizacja biura, prezentującego meble czy usługi budowlano-remontowe. Pamiętajmy, że galeria na dworcu nie służy tylko podróżnym, ale może być też fajnym miejscem do skorzystania z usług różnych firm przez płocczan.

Dodatkowe informacje uzyskacie:
– w siedzibie Spółki Rynex, przy ul. 1 Maja 7a
– telefonicznie pod numerem: (24) 364-01-09, kom.: 785-504-836
– rynex.com.pl
– rynex@rynex.com.pl

A jakie usługi Was przyciągnęłyby na dworzec? Może macie jakiś pomysł na biznes w tym miejscu?

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji