REKLAMA

Rozkręć biznes na dworcu!

REKLAMA

Ponad 14 miesięcy temu dla płockiego dworca autobusowo-kolejowego rozpoczęła się nowa era. Wyremontowany dworzec pozwolił na stworzenie miejsca, w którym podróżni mają zapewniony komfort i pełen zakres usług. Na dworcu rozwija się biznes, a my spróbujemy zainspirować płockich przedsiębiorców do zrealizowania swoich inwestycji w tym nowoczesnym miejscu.

Green Wars

W obiekcie przy ulicy Dworcowej, administrowanym przez spółkę Rynex, można teraz smacznie zjeść. Restauracja Green Wars oferuje podróżnym, ale i płocczanom, smaczny, domowy posiłek za niewielką kwotę.

PowiązaneTematy

Krajewski
Krzysztof Krajewski

Skąd nazwa restauracji? – Green, czyli zielone barwy dworca, i Wars, kojarzący się z wagonem restauracyjnym polskich kolei – tłumaczy Krzysztof Krajewski, właściciel Green Wars, a także znanej restauracji „Estera”.

– Pomysł przeniesienia działalności na dworzec, to nie tylko przeniesienie baru dworcowego. Oczywiście, ofertę kierujemy do podróżnych, ale przygotowujemy także miejsce lunchowo-biznesowe dla okolicznego klienta – wyjaśnia swój pomysł na biznes restaurator. – Proponujemy posiłki w przystępnych cenach, wkrótce zaoferujemy także jedzenie na dowóz, a od kwietnia planujemy otworzenie punktu szybkiego jedzenia, typu zdrowe kanapki, sałatki, ale pizza. Oczywiście kontynuujemy naszą 20-letnią tradycję firmy cateringowej, w związku z czym będzie można kupić u nas posiłki do odgrzania w domu – opowiada o swoich planach Krzysztof Krajewski.

dworzec_rynex (5)Na dworcu można zjeść w tej chwil posiłki domowe, przygotowywane przez kucharzy, a nie odmrażane. – Najlepiej sprzedaje się oczywiście tradycyjny schabowy czy mielony i bigos – uśmiecha się właściciel Green Wars.

Jak wspomnieliśmy, od 10 marca można zaglądać także do „Green Gallery”, czyli małej galerii artystycznej.

[button link=”http://petronews.pl/rozkrec-biznes-na-dworcu/” target=”new” color=”#2ead1a”]Rozkręć swój biznes na dworcu! cz.1[/button]

Rozkręć swój biznes!

Spółka Rynex posiada jeszcze kilka lokali do wynajęcia na terenie dworca. Jakie udogodnienia znajdą najemcy?

dworzec_rynex (10)Dworzec czynny jest w godzinach od 5.30-22.30. Dziennie z infrastruktury przy ul. Dworcowej 46 korzysta około 4 tys. osób – to potencjał, który warto wykorzystać!Budynek posiada całodobową ochronę, a także monitoring. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, posiadają instalację przeciwpożarową i termowentylację. Każdy lokal usługowy posiada przeszklone witryny, a najemcy mogą skorzystać z sieci wi-fi. Do dyspozycji klientów na terenie dworca znajduje się około 35 miejsc parkingowych, dodatkowe miejsca parkingowe są w pobliżu budynku.

dworzec_rynex (13)Do wynajęcia jest obecnie lokal numer 053 o powierzchni 41,31 m2. Lokal posiada okna od strony peronów kolejowych, koszty mediów naliczane są zgodnie z licznikiem. Wejście do galerii handlowej, w której mieści się lokal, znajduje się zarówno od zewnątrz, jak i poprzez dworcową poczekalnię. Wszystkie lokale są oczywiście kompletnie wykończone i gotowe do użytkowania. Najemcy mogą korzystać również z możliwości reklamowania się na nośnikach ledowych umieszczonych na zewnątrz, przy poszczególnych peronach, oraz wewnątrz, na dużym wyświetlaczu.

dworzec_rynex (17)Jakiego rodzaju usługę można tam prowadzić? Na przykład solarium, do którego można podjechać o każdej porze dnia (w pobliżu dworca nie ma problemów z zaparkowaniem). Może to być również punkt bankowości dużej i małej. Być może sprawdziłaby się tam lokalizacja biura, prezentującego meble czy usługi budowlano-remontowe. Pamiętajmy, że galeria na dworcu nie służy tylko podróżnym, ale może być też fajnym miejscem do skorzystania z usług różnych firm przez płocczan.

Dodatkowe informacje uzyskacie:
– w siedzibie Spółki Rynex, przy ul. 1 Maja 7a
– telefonicznie pod numerem: (24) 364-01-09, kom.: 785-504-836
– rynex.com.pl
– rynex@rynex.com.pl

A jakie usługi Was przyciągnęłyby na dworzec? Może macie jakiś pomysł na biznes w tym miejscu?