REKLAMA

Rozbój dla… zdrowia?

REKLAMA

W miejscowości Zągoty, gmina Bielsk, dokonano kradzieży. Sprawca zabrał… ciśnieniomierz. Pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godziną 21. Do domu jednej z mieszkanek miejscowości Zągoty zapukało dwóch złodziejów, którzy podali się za sąsiadów.

– Mieszkanka, 67-letnia kobieta, otworzyła drzwi. Mężczyźni skrępowali kobiecie ręce i założyli jej sweter na głowę. Sprawcy przeszukali dom i ukradli ciśnieniomierz o wartości około 100 zł, po czym oddalili się w nieznanym kierunku – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji.[quote]Policja szuka złodzieja, amatora zdrowego trybu życia. To szczupły, 20-letni mężczyzna, 170 cm wzrostu, bez znaków szczególnych. Był on ubrany w granatowe spodnie dresowe, ciemną kurtkę, jasną bluzę i ciemną, wełnianą czapkę.[/quote]Policja ustaliła rysopis jednego ze sprawców. To szczupły, 20-letni mężczyzna, 170 cm wzrostu, bez znaków szczególnych. Był on ubrany w granatowe spodnie dresowe, ciemną kurtkę, jasną bluzę i ciemną, wełnianą czapkę. Osoby, które są w posiadaniu informacji mogących przyczynić się do ustalenia drogi ucieczki sprawców proszone są o kontakt z policją. Tel 24 266 15 60 / 997 lub 24 266 14 38 do 40 (kontakt z posterunkiem policji w Bielsku).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU