Rozbite auto w rowie, ranny kierowca

0

W deszczowy, czwartkowy wieczór doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego samochód osobowy znalazł się w przydrożnym rowie miejscowości Biskupice (gm. Brudzeń Duży). Pomimo sporych zniszczeń, kierowca wyszedł z wraku o własnych siłach.

Do zdarzenia doszło 14 lipca około godziny 18.

– Zostaliśmy zadysponowani przez Miejskie Stanowisko Kierowania w Płocku do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 562 w miejscowości Biskupice, gm. Brudzeń Duży – informują strażacy z OSP Sikórz. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozbity samochód marki Volkswagen, który wypadł z drogi i wpadł do rowu – dodają strażacy.

Na miejscu zdarzenia były już dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Płocka, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z OSP Siecień. Kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach.

Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia. Rannego kierowcę Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Po oględzinach policyjnych, rozbity samochód został zabrany przez lawetę.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje