Rozbite auto w rowie, ranny kierowca

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W deszczowy, czwartkowy wieczór doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego samochód osobowy znalazł się w przydrożnym rowie miejscowości Biskupice (gm. Brudzeń Duży). Pomimo sporych zniszczeń, kierowca wyszedł z wraku o własnych siłach.

Do zdarzenia doszło 14 lipca około godziny 18.

– Zostaliśmy zadysponowani przez Miejskie Stanowisko Kierowania w Płocku do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 562 w miejscowości Biskupice, gm. Brudzeń Duży – informują strażacy z OSP Sikórz. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozbity samochód marki Volkswagen, który wypadł z drogi i wpadł do rowu – dodają strażacy.

Na miejscu zdarzenia były już dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Płocka, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z OSP Siecień. Kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach.

Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia. Rannego kierowcę Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Po oględzinach policyjnych, rozbity samochód został zabrany przez lawetę.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji