REKLAMA

Tym razem Hiszpan i Białorusin – Wisła Płock z nowymi zawodnikami

REKLAMA

Wisła Płock w ostatnim czasie stawia na duże zmiany personalne. Zespół podpisał właśnie kontrakty z nowymi zawodnikami. Do grupy dołączył hiszpański napastnik oraz zawodnik z Białorusi.

Źródło: Wisła Płock
Źródło: Wisła Płock

José Kanté Martínez to 25-letni zawodnik, który w swojej dotychczasowej karierze grał dla klubów takich jak CE Manresa, AE Prat czy też Malaga. Mimo młodego wieku, zdobył już spore doświadczenie. W sezonie 2014/2015 przeniósł się na Cypr, gdzie przez dwa sezony reprezentował barwy AEK Larnaka. W sezonie 2015/2016 powrócił do Polski i stał się piłkarzem Górnika Zabrze. Rozegrał dla niego 16 spotkań na poziomie ekstraklasy. Teraz przyszedł czas na Płock. Hiszpański napastnik związał się z zespołem Wisły roczną umową, która nie wyklucza dalszej współpracy.

Źródło: Wisła Płock
Źródło: Wisła Płock

Kolejnym piłkarzem, który od teraz będzie występował w biało-niebieskim zespole jest Siargej Krivets. 30-letni Białorusin przed kilkoma dniami rozwiązał swój kontrakt z francuskim zespołem FC Metz. Do Płocka trafił już na zasadzie wolnego transferu. Jest niezwykle doświadczonym i przede wszystkim utalentowanym graczem. Wciąż rozwija swoje umiejętności. Na swoim koncie ma sześć tytułów mistrza z BATE Borysow, z którym grał również w europejskich pucharach. Dodatkowo zdobył mistrzostwo Polski wraz z Lechem Poznań. W wielkopolskiej stolicy nasz nowy gracz występował przez 3 lata. Po tym czasie przeniósł się do Chin, powracając za jakiś czas na 2 lata do Francji.Siargej Krivets jest również aktualnym reprezentantem Białorusi. Na swoim koncie ma już 35 występów w swojej kadrze. Warto podkreślić, że wielokrotnie grywał też w Lidze Mistrzów oraz Europy. Dołączył do Wisły Płock, związując się tym samym z zespołem rocznym kontraktem. Nie oznacza to oczywiście, że umowa nie zostanie przedłużona.

Nowym zawodnikom życzymy powodzenia w barwach naszej grupy!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU